Prodej pozemku pro bydlení, Brandýsek, 738 m2

Brandýsek

4 899 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 23 347 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Brandýsku

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Rekonstrukce

Úklidové služby

Informace k pozemku

Pokud sníte o poklidném bydlení v krásném prostředí s pohodovými sousedy, se skvělou vybaveností obce a dopravní dostupností do okolí, tak mám pro Vás báječné řešení a věřím že toto místo si opravdu zamilujete.
Kompletně zasíťovaný pozemek o celkové výměře 738 m2, je určen k výstavbě rodinného domu s koeficientem zastavěnosti max. 50% z celkové výměry. Dle územního plánu lze pozemek využít k výstavbě rodinného domu o jednom podzemním podlaží, dvou nadzemních podlaží a obytného podkroví.
Přidanou hodnotou pozemku, je již vypracovaný kompletní projekt na novostavbu rodinného domu a to velmi oblíbeného typu Bungalow, s velmi úspornou energetickou hodnotou B, se zastavěnou plochou 124,61 m2 a o užitné ploše krásných 77,75 m2.
Veškeré sítě - elektro, plyn, voda a kanalizace se nachází přímo na pozemku a je k nim vypracován podrobný projekt o jejich rozvodu a připojení.
Velkou výhodou je, že k pozemku je příjezd řešen po nové obecní již zpevněné asfaltové cestě.
Pozemek se nachází v poklidné části obce Brandýsek, který leží 6 km severovýchodně od Kladna a žije zde přibližně 2100 obyvatel. Mezi pamětihodnosti patří mým prostřednictvím prodaná kulturní památka ČR a dominanta obce jedna z posledních dochovaných těžních věží na Kladensku dolu Michael. Obec disponuje vším, co ke spokojenému životu potřebujete jako je mateřská a základní škola do 9 třídy, obchody se smíšeným zbožím a jinými potřebami, obecní úřad, pošta, zdravotní středisko s lékárnou, dětská hřiště a sportoviště, záchranná stanice pro divoká zvířata a Vodní park Čabárna. Je nutno také ocenit vynikající dopravní dostupnost, vlak - Kralupy nad Vltavou, Kladno - Praha, autobusové spojení na trasách Kladno, Praha, Slaný a Kralupy nad Vltavou a v poslední řadě 3 km vzdálený exit D7 vedoucí do Prahy či na sever Čech.
V rámci koupě zajistím realizaci stavby za exkluzivně nejvýhodnější cenu včetně financování a pojištění Vaší nové nemovitosti. Pokud Vás tento pozemek zaujal, neváhejte mě kontaktovat. Sdělim Vám podrobnější informace a můžeme se na toto výjimečné místo společně podívat.

Parametry pozemku

Cena
4 899 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
19. 3. 2023
Adresa
Brandýsek
ID
7165
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
738 m2
Elektřina
120V, 230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Voda
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo Euro Reality Plzeň, s.r.o.

Euro Reality Plzeň, s.r.o.

Hroznatova 773, Mariánské Lázně

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Miroslav Vaněk

Miroslav Vaněk

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Brandýsku?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.