Prodej pozemku pro bydlení, Tehov, Pod Hůrou, 1096 m2

Pod Hůrou, Tehov

8 975 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 42 772 Kč /za měsíc

(včetně provize, právního servisu a poplatků)

Prémioví partneři v Tehově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Rekonstrukce

Úklidové služby

Informace k pozemku

Nabízím k prodeji atraktivní pozemek s kompletními inženýrskými sítěmi na velmi pěkném místě v obci Tehov u Říčan, Praha-východ..

Pozemek 1.096 m2 obdélníkového půdorysu a stranách cca 29 x 38 m, je umístěný v mírném západním svahu na J-Z okraji obce Tehov. Je bez trvalých porostů, zatravněný a udržovaný. Oplocení je po celém obvodu provedeno drátěným pletivem. Vjezd je dvoukřídlou ocelovou brankou přímo z místní asfaltové komunikace, která je neprůjezdná (slepá). Po celé této straně ulice se nacházejí pouze čtyři parcely, z toho dvě krajní jsou zastavěné v řadě rodinnými domy.

K pozemku jsou přivedené veškeré IS, (voda, elektrická energie, plyn, kanalizace splašková i dešťová). V J-Z cípu pozemku je zděná přípojka pro plyn a elektřinu.

Obec Tehov je obec se nachází necelých dvacet kilometrů od hranice Prahy a čtyři kilometry od města Říčany. Žije v ní přibližně 1 100 obyvatel. Je zde základní a mateřská škola. V obci je autobusová zastávka, kterou projíždí linka Pražské integrované dopravy.

Pokud hledáte pozemek s hezkým výhledem do krajiny v atraktivní klidné lokalitě, pak neváhejte a kontaktujte mne.

Parametry pozemku

Cena
8 975 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize, právního servisu a poplatků
Aktualizováno
18. 3. 2023
Adresa
Pod Hůrou, Tehov
ID
R519185
Plocha nemovitosti
1096 m2
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo REALITY 5

REALITY 5

Hvězdova 1594/19, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 6 lidí

Prodejce

Martin Rataj

Martin Rataj

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Tehově?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.