Prodej pozemku pro bydlení, Jevany, Penčická, 2549 m2

Penčická, Jevany

5 400 Kč /za metr čtvereční HYPOTÉKA od 26 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Jevanech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Rekonstrukce

Úklidové služby

Informace k pozemku

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme ke koupi jeden z nejkrásnějších pozemků v Jevanech. Obec Jevany je velmi oblíbenou lokalitou pro život nejen pro svou dojezdovou vzdálenost do Prahy (cca 30 minut), ale hlavně pro svůj klid, čistý vzduch a jedinečnou nádhernou přírodu, která má své kouzlo v každém ročním období. Pozemek je prosluněný rovinatý čtvercového tvaru, obklopený lesy a k místnímu Jevanskému rybníku je to co by kamenem dohodil. Podél pozemku vede asfaltová cesta a sítě (elektřina, vodovod, kanalizace). Veškerá povolení na přípojky jsou již vyřízená.
Obec disponuje základní občanskou vybaveností. Je zde mateřská škola, pošta, obchod se smíšeným zbožím, restaurace, kavárna, letní kino, dětské nebo fotbalové hřiště..... Plná občanská vybavenost je v sousední obci Vyžlovka (3 minuty autem). Spojení s Prahou zajišťuje příměstský autobus, který vás dopraví ke stanici metra Háje za necelých 45 minut.
Případný hypotéční úvěr za vás rádi vyřídíme.

Parametry pozemku

Cena
5 400 Kč /za metr čtvereční Spočítat hypotéku
Aktualizováno
19. 3. 2023
Adresa
Penčická, Jevany
ID
2023-03-18
Stav objektu
Velmi dobrý
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Státní/obecní
Plocha nemovitosti
2549 m2
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod, Studna
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Jan Jíleček

Jan Jíleček

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Jevanech?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.