Prodej pozemku pro bydlení, Bohdalovice, 1022 m2

Bohdalovice

2 500 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 11 914 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Bohdalovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k pozemku

P022468Nabízím k prodeji stavební pozemek o výměře 1022 m² v obci Bohdalovice u Českého Krumlova.Jedná se o rovinatý pozemek s vybudovanými a připravenými inženýrskými sítěmi-voda, kanalizace, elektřina.Na pozemku lze postavit rodinný dům dle podmínek pro vymezení a využití pozemku (k dispozici u RK).Přístup k pozemku je po komunikaci ve vlastnictví obce Bohdalovice. V bezprostřední blízkosti pozemku je nově vybudovaný moderní sportovní a volnočasový areál.Obec Bohdalovice je vzdálena od Českého Krumlova 10 km a od města Větřní, kde je veškerá občanská vybavenost 4 km. Okolí obce nabízí nespočet rekreačních a sportovních aktivit, pěší i cykloturistiky, ideální místo pro milovníky přírodyJedná se o velmi zajímavou nabídku a určitě doporučuji prohlídku. V případě zájmu zajistím financování na koupi nemovitosti.

Parametry pozemku

Cena
2 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
2. 4. 2023
Adresa
Bohdalovice
ID
P022468
Plocha nemovitosti
1022 m2
Odpad
Veřejná kanalizace
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo KUZO Partners s.r.o.

KUZO Partners s.r.o.

Olbrachtova 599/8, Mladá Boleslav II

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Bohdalovicích?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.