Prodej bytu 1+1, Rychnov nad Kněžnou, Mírová, 33 m2 (ID: 3247898)

Mírová, Rychnov nad Kněžnou

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Dotaz na cenu u makléře.)

Prémioví partneři v Rychnovu nad Kněžnou

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k bytu

Prodej bytu 1+1, 33 m², Rychnov nad Kněžnou, ul. Mírová

Hledáte bydlení bez dalších investic, kam můžete přiít jen s osobními věcmi a ihned bydlet? Pak pro Vás máme nabídku zrekonstruované bytové jednotky o výměře 33 m2 nacházející se v 7. NP revitalizovaného domu v klidné části Rychnova nad Kněžnou, ul. Mírová. Bytová jednotka splňuje veškeré požadavky moderního bydlení a je nabízena s veškerým vybavením, které je zvoleno účelně, s elegancí a citem pro interiér dle příslušných fotografií. Výhodou jsou nízké provozní náklady na bydlení. V blízkosti domu se nachází veškerá občanská vybavenost. Bytová jednotka je volná a ihned k nastěhování pro nového majitele popřípadě investora. Nutno vidět. Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte makléře pro více informací a rezervování času prohlídky.
S financováním Vám můžeme pomoci.

Parametry bytu

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Dotaz na cenu u makléře.
Aktualizováno
30. 5. 2023
Adresa
Mírová, Rychnov nad Kněžnou
ID
833753
Stavba
Panelová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha užitná
33 m2
Vybaveno
Ano
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 41 lidí

Prodejce

Mgr. Jaroslava Pírková

Mgr. Jaroslava Pírková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 1+1 v Rychnovu nad Kněžnou?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.