Prodej rodinného domu, Jičín, 197 m2

Jičín, Robousy

3 260 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 15 536 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Jičíně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k domu

Rádi byste bydleli v blízkosti Jičína?

Chcete si rekonstruovat dům podle svých představ?

Společnost RE/MAX nabízí jedinečnou možnost koupě rodinného domu cca z roku 1930 o zastavěné ploše 197 m2, na dvou pozemcích o celkové výměře 1088 m2, které navazují na obhospodařované louky, dům je k rekonstrukci. Na dům navazují dva chlévy o velikosti 9,5 m2, stodola o velikosti 45 m2 a dílna o velikosti 25 m2. Na pozemku je samostatně stojící garáž a tři dřevníky o velikosti 35,5 m2. Dům je o dispozici v přízemí prostorná vstupní veranda, chodba, koupelna s WC, spižírna, a tři pokoje, v prvním nadzemním podlaží je prostorná podesta, půda, kuchyň a dvě ložnice. Dům je z části podsklepen. Sklep je o velikosti 9,5 m2.

Kolem roku 1935 proběhla první přístavba, prostřední část obytného domu a kolem roku 1960 proběhla přístavba verandy, která je z tvárnic. Garáž s dřevníky byla postavena kolem roku 1950 z tvárnic a na střeše je pálená taška. Okna jsou dřevěná, na střeše je cementová taška, uprostřed je na střeše lepenka a plechová krytina. Rodinný dům, chlévy, dílna a stodola jsou postaven z cihel.

V domě je zavedena elektřina v mědi o síle 220 V a 380 V. Vytápění domu zajišťovaly kamna na tuhá paliva a akumulační kamna. Plyn je zaveden na hranici pozemku v domečku. Na zahradě je kopaná studna o hloubce 8 m. Kanalizace a vodovodní řád jsou vedeny na přilehlé silnici, na kterou se lze připojit. Pozemek je z větší části oplocený.

Robousy jsou vzdáleny od Jičína 1 km, kde je kompletní občanská vybavenost. Do Českého ráje je to dese minut autem a na hory např. do Špindlerova mlýna je to 40 minut. Robousy jsou část města Jičína. Je zde fotbalové hřiště, hostinec, kostel Nalezení sv. Kříže se hřbitovem, dvě benzínové pumpy (Benzina Plus a Lukoil), autosalon Citroën, kravín místního JZD či jezdecký klub. Robousy se nepsaně dělí na „horní Robousy“ a „dolní Robousy.“ Obě části od sebe dělí průjezd pod čtyřproudovou komunikací, spojující Jičín a křižovatku (resp. kruhový objezd), která se dělí na směr Úlibice a Hradec Králové nebo směr Nová Paka. Horní Robousy se nacházejí přímo vedle východní průmyslové zóny Jičína, dolní Robousy leží za podjezdem a v podstatě rovná silnice vede dolními Robousy až do Kacákové Lhoty.

V případě zájmu o prohlídku nebo další informace volejte makléřku nabídky.

Parametry domu

Cena
3 260 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
2. 5. 2023
Adresa
Jičín, Robousy
ID
211-NP03513
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Špatný
Plocha užitná
197 m2
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
122 m2
Plocha nemovitosti
763 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo RE/MAX Future

RE/MAX Future

U Koruny 1742/16, Hradec Králové

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 75 lidí

Prodejce

Jana Hejduková

Jana Hejduková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Jičíně?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.