Pronájem zahrady, Perštejn - Vykmanov, 593 m2

Perštejn, Vykmanov

1 500 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Cena včetně právního servisu.)

Prémioví partneři v Perštejně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Informace k pozemku

Pronájem zahrady, 593 m², Perštejn - Vykmanov

Všichni panelákoví, kteří touží po kousku přírody, kam by mohli zajít a trochu se odreagovat, mají nyní možnost tohoto suprového a především cenově dostupného pronájmu. Ať už chcete mít kam jít opéct buřta s dětmi, zahradničit nebo jen posedět s přáteli, bude pro Vás tato zahrádka ideální. Nachází se uprostřed lesů, nedaleko obce Perštejn. Zde nalezneme také nejbližší obchod, koupaliště, tenisové kurty nebo třeba i místní pivovar s velice pěknou restaurací. Pozemek je převážně rovinatý a částečně svažitý, nachází se na něm menší plechový stánek, který můžete využít třeba pro uskladnění věcí. Požadovaná vratná jistota je ve výši jednoho nájmu.

Parametry pozemku

Cena
1 500 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
Cena včetně právního servisu.
Aktualizováno
24. 5. 2023
Adresa
Perštejn, Vykmanov
ID
837437
Stav objektu
Dobrý
Lokalita objektu
Polosamota
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
593 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 16 lidí

Prodejce

Kateřina Bocková

Kateřina Bocková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu zahrad v Perštejně?


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.