Pronájem chaty, Hradec Králové - Malšovice, Rozkvět míru I, 17 m2

Rozkvět míru I, Hradec Králové, Malšovice

35 000 Kč /za rok Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Hradci Králové

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k domu

K pronájmu nabízíme pozemek se zděným domkem v zahrádkářské kolonii Osada Rozkvět Míru I, která se nachází ve vyhledávané lokalitě v Malšovicích v Hradci Králové. Jedná se o rovinatý pozemek o celkové výměře 471 m2, včetně 17 m2 zastavěné plochy, jejíž součástí je sklep a úložný prostor. Nemovitost se nachází v oplocené zahrádkářské osadě. K pozemku vede asfaltová komunikace osady, která zajišťuje bezproblémový přístup k pozemku i za nepříznivého počasí. Pozemek je v osobním vlastnictví, objekt má přidělené číslo evidenční. V domku je rozvod elektřiny s vlastním elektroměrem. Vodu lze využívat ze stávajícího rozvodu zálivkové vody, která se na zimu vypíná. Pitná voda a společné toalety jsou nedaleko pozemku v centrální budově osady. Parkování je možné u osady na veřejném parkovišti, tak i na pozemku. Exkluzivitou tohoto pozemku je jeho umístění. Nájemné 35000 Kč/rok + elektřina dle odpočtu elektroměru Provize RK 15000 Kč. Volné ihned.

Parametry domu

Cena
35 000 Kč /za rok
Aktualizováno
29. 5. 2023
Adresa
Rozkvět míru I, Hradec Králové, Malšovice
ID
N964
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
17 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Plocha budovy
17 m2
Podlahová plocha
17 m2
Plocha nemovitosti
471 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Sklep

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo Miroslav Vodehnal- realitní kancelář

Miroslav Vodehnal- realitní kancelář

Národních mučedníků 1930/30, Hradec Králové

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Miroslav Vodehnal

Miroslav Vodehnal

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu chat v Hradci Králové?


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.