Prodej rodinného domu, Olšany u Prostějova, 130 m2

Olšany u Prostějova

2 850 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 13 582 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Olšanech u Prostějova

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ivo Snídal

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k domu

Prodej rodinného domu, 130 m², Olšany u Prostějova

Prodej rodinného domu se zastavěnou plochou 450 m², zahradou o rozloze 318 m² a užitnou plochou 130 m², který se nachází v klidné části obce Olšany u Prostějova. Nemovitost je určena k celkové rekonstrukci, dispozičně lze řešit jako 4kk. Dům je částečně podsklepený, zdivo je ze smíšeného materiálu. Pozemek je obestavěn zdivem s vyšším přesahem, aby bylo dosaženo naprostého soukromí. Součástí zastavěné plochy je hospodářská budova, která je předurčena spíše k demolici a na jejím místě lze realizovat stavbu garáže, dílny, nebo dalšího bydlení. Všechny inženýrské sítě jsou na hranici pozemku, k dispozici je také studna, která slouží jako zdroj užitkové vody. Olšany jsou strategickým místem pro každodenní dojezd do Olomouce i Prostějova. Veškerá základní občanská vybavenost je dostupná v obci. Pro podrobnější informace a sjednání prohlídky, volejte makléře nabídky.

Parametry domu

Cena
2 850 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
2. 6. 2023
Adresa
Olšany u Prostějova
ID
836689
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
130 m2
Vybaveno
Ne
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
768 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Richard Šulan

Richard Šulan

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Olšanech u Prostějova?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.