Prodej chaty, Český Těšín - Stanislavice, 40 m2

Český Těšín, Stanislavice

1 850 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 8 817 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Českém Těšíně

Elektrikářské práce

Informace k domu

Prodej chaty se zahradou, 40 m², Český Těšín

Tato útulná chata se nachází v klidné a dobře dostupné části Českého Těšína ve Stanislavicich, 10 minut jízdy autem od centra města. Se zastavěnou plochou chaty o rozloze 38 m2 a podlahovou plochou kolem 40 m2 nabízí dostatek místa také pro trvalé bydlení.

Velikost pozemku, na kterém tato chata stojí, činí 881 m2. Pozemek je součástí zastavěného území obce a má potenciál pro výstavbu rodinného domu (RD), pokud by noví majitelé měli takové plány.

Chata je napojena na veřejný vodovod a elektrickou energii, což zajišťuje pohodlí a bezstarostnost v každodenním životě. Odpady jsou svedeny do žumpy.

Chloubou této nemovitosti je oplocená a udržovaná zahrada, která je osázena ovocnými stromy a keři. Pro praktické účely je za chatou umístěn také zahradní domek na nářadí. Součástí zahrady je také venkovní sprcha a pergola s posezením, která je ideálním místem pro venkovní posezení s přáteli.

Autobusová zastávka je nedaleko.

V případě zájmu si zavolejte o osobní prohlídku.

Parametry domu

Cena
1 850 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
29. 9. 2023
Adresa
Český Těšín, Stanislavice
ID
848355
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
40 m2
Vybaveno
Ne
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
881 m2
Balkon

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 27 lidí

Prodejce

Monika Wytrzensová

Monika Wytrzensová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Českém Těšíně?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.


Vybrané články z našeho blogu