Konior Svoboda banner

Pronájem rodinného domu, Liptál, 220 m2

Liptál

14 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(plus náklady za energie a služby)

Prémioví partneři v Liptále

Informace k domu

Nabízím k pronájmu samostatný rodinný dům na klidném místě v obci Liptál. V přízemí domu se nachází garáž s vjezdem ze dvora, kotelna a užitné místnosti. V prvním patře se nachází kuchyně, 2 pokoje, koupelna s vanou a sklad. Ve druhém patře se nachází 3 pokoje, z toho jeden není určen k využití nájemcem. V domě jsou dvě samostatné toalety. Užitná plocha domu činí 205m2.
V případě potřeby si může nájemce pronajmout prostornou dílnu na dvoře pro podnikání, skladování či obdobné využití. Dílna má zhruba 50m2 užitné plochy, může sloužit jako zámečnická či obráběcí dílna, autodílna apod.
K domu náleží velké pozemky, přes 3000m2. Před domem se nachází velký rovinatý dvůr a zeleninová zahrádka, za domem je volný rovinatý prostor s naprostým soukromím.
Pitná voda se čerpá z vlastní studny a dům je napojen i na vodovod a kanalizaci. Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva, nájemce musí být alespoň trochu technicky zdatný a zručný, jak pro obsluhu kotle, tak pro údržbu pozemků a zahrady.
Dům je ideální pro osoby hledající klidné místo s velkou zahradou poskytující dostatek prostoru pro vlastní realizaci.
Nájemné je stanoveno ve výši 14.000,-Kč, zálohy na elektřinu, vodu, internet cca 3.500,-Kč, dle počtu osob. Náklady na vytápění (dřevo) si zajistí nájemce na vlastní účet, dodavatele v případě potřeby zajistíme.
Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemce podle jím zvolených kritérií.
Pro více informací kontaktujte makléře.

Parametry domu

Cena
14 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
plus náklady za energie a služby
Aktualizováno
19. 9. 2023
Adresa
Liptál
ID
223-NP02522
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
220 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha budovy
107 m2
Plocha nemovitosti
107 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Odpad
Septik, Jímka
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo RE/MAX Via

RE/MAX Via

Potoky 552, 760 01, Zlín

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Ing. Radim Burda

Ing. Radim Burda

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu rodinných domů v Liptále?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.


Vybrané články z našeho blogu