Prodej bytu 2+1, Praha - Záběhlice, Zvánovická, 54 m2

Zvánovická, Praha 4

4 997 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 23 814 Kč /za měsíc

(včetně provize a právního servisu)

Prémioví partneři v Praze 4

Stěhovací služby

Informace k bytu

Byt, který má svůj příběh, atmosféru a obrovský potenciál změny, to je byt v ulici Zvánovická v Záběhlicích. Na takřka 54 m2 (včetně sklepa 1,25 m2, ale není zahrnut balkon 1,6 m2) se rozprostírá byt o dispozici 2+1 s menším balkonem a sklepem. Přestože je tento byt vhodný na celkovou rekonstrukci, má několik atributů, které ho v současné nabídce realitních serverů řadí k bytům, které stojí za Váš čas.

1. Byt nachází v cihlovém bytovém domě, který je ve velmi dobrém stavu, po celkové revitalizaci (střecha z roku 2008, zateplení a povrchová úprava fasády - PENB C, zánovní výtah, stoupačky vody i elektroinstalace, plastová okna, renovované balkony ad.)

2. Byt je velmi variabilní a má solidní potenciál změny. Můžete se např. zamyslet nad změnou dispozice či popustit uzdu fantazii při rekonstrukci sociálního zařízení.

3. Najdete zde také několik původních prvků, které by bylo zajímavé revitalizovat a zachovat tak atmosféru, kterou byt v současné době má.

V rámci rekonstrukce bude nicméně zapotřebí vybrat nejen zařizovací předměty (tedy podlahové krytiny, kuchyňskou linku apod.), ale zejména zajistit elektroinstalační a vodoinstalatérské práce, omítky ad. Samostatnou kapitolu pak bude tvořit koupelna s toaletou, kde je nezbytné demontovat původní příčky a vyzdít jádro. Na druhou stranu to dává možnost zařídit si vše podle svého a příp. i změnit dispozici. Pro takovouto rekonstrukci jsme příp. schopni Vám doporučit vhodnou stavební firmu.

Náklady na bytovou jednotku jsou velmi přijatelné a odrážejí fakt, že dům je po celkové rekonstrukci, dobře zateplený, a tedy energeticky méně náročný. Největší položku tvoří fond oprav, který činí v současné době 1.608,- Kč, nicméně je třeba říci, že SVJ hospodaří velmi zodpovědně a i díky tomu je nyní ve fondu přes 2 mil. Kč (viz. účetní závěrka za rok 2022). Záloha na vytápění činí nyní 600,- Kč, byt je nicméně jižně orientovaný a velmi teplý, což z něj dělá ještě zajímavější investici. Zbylé položky naleznete na webu nemovitosti, ale jsou samozřejmě pohyblivé s ohledem na počet přihlášených lidí v bytě. Samostatným nákladem jsou pak elektřina a plyn, které nejsou v zálohách SVJ zahrnuty.

Více informací k tomuto a dalším bodům, předpis záloh či účetní závěrku naleznete na webu nemovitosti realitnisrdcar.cz/nemovitosti/bytsatmosferou.

Záběhlice nedisponují jen dobrou infrastrukturou a perfektní občanskou vybaveností, poskytují totiž i dostatek tolik vyhledávané zeleně a možností vycházek v přírodě, po které právě pražští obyvatelé často prahnou. Nedaleko ulice Zvánovická se nachází Hamerský rybník a sportovní areál HAMR. V okolí bytu jsou v docházkové vzdálenosti obchody, MŠ, ZŠ, ZUŠ, dětské hřiště, pekařství i restaurace. Tady Vám tedy opravdu nebude nic scházet.

Parametry bytu

Cena
4 997 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize a právního servisu
Aktualizováno
21. 11. 2023
Adresa
Zvánovická, Praha 4
ID
10322
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
54 m2
Patro
3. z 6
Vybaveno
Ne
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Podlahová plocha
54 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná
Ukazatel energetické náročnosti
118 kWh/m2 za rok
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo QARA, s.r.o.

QARA, s.r.o.

Šafaříkova 201/17, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 20 lidí

Prodejce

Mgr. Marek Materna

Mgr. Marek Materna

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+1 v Praze 4?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu