Turkmenská, Praha, Vršovice
Nabízíme k pronájmu jedinečný byt o dispozici 3+kk a výměře 84 m2, který zaujme nejen svou stylovou a vkusnou rekonstrukcí, ale především prostornou terasou a velkou lodžií.
K bytu náleží:
Terasa o výměře 34 m2 – ideální místo pro relaxaci, grilování či posezení s přáteli, s krásným výhledem a zároveň naprostým soukromím,
Lodžie o výměře 22 m2, přístupná z obytné části, perfektní pro ranní kávu nebo bylinkovou zahrádku.
Byt prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2018 a nabízí moderní, světlý interiér s důrazem na detail a design. Nachází se ve zrevitalizovaném domě ve Vršovicích – revitalizace probíhala v letech 2018–2022 a zahrnovala nová okna, fasádu i výtah.
Skvělá dopravní dostupnost:
MHD: Zastávky tramvají i autobusů v docházkové vzdálenosti. Do centra Prahy (Václavské náměstí) se dostanete cca do 15 minut. Na metro A – Náměstí Míru cca 7 minut tramvají.
Autem: Rychlé napojení na hlavní tahy – Pražský okruh i dálnici D1. Do centra autem cca 10–15 minut, na Letiště Václava Havla do 30 minut.
V případě zájmu lze pronajmout parkovací stání za 1600 Kč/měs.
Lokalita je velmi žádaná – Vršovice nabízí výbornou občanskou vybavenost, množství kaváren, obchodů i parků (např. Heroldovy sady nebo Havlíčkovy sady) a pohodové městské bydlení s veškerým komfortem.
Budu se na vás těšit na prohlídkách!
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Adam Sucháček
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 3+kk v Praze 10?