Prodej zemědělského objektu, Běhařov, 24000 m2

Běhařov

2 750 000 Kč

HYPOTÉKA
od 10 081 Kč
/za měsíc
Chci hypotéku

Prémioví partneři v Běhařově

Finance a pojištění

Koupelny

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Informace k nemovitosti

Na prodej pozemek s lesíkem, loukou, s možností výstavby rodinné farmy.Kontaktujte makléře Na prodej pozemek s lesíkem, loukou, s možností výstavby rodinné farmy.

Jedná se o pozemek s lesíkem a loukou, včetně stavebního povolení s jedinečnou možností výstavby penzionu, farmy nebo chovu hospodářských zvířat - s dalekým výhledem na Šumavu! Na prodej se nabízí nádherně situovaný pozemek - lesík s přilehnou loukou o velikosti celkem 8 303 m s plným panoramatickým výhledem na Šumavu. I když tento pozemek leží mimo obec Běhařov, může být zastavěn na ploše 4420 m. V uvedené kupní ceně jsou obsaženy další přímo sousedící zemědělské pozemky, takže celková rozloha tohoto mnohostranně využitelného pozemku je 2,4 ha. Stavební povolení včetně projektové dokumentace na stavbu agroturistického objektu jsou zájemci v rámci nabídky k dispozici. Stavební povolení se vztahuje na následující možné stavby: - Objekt penzion o rozměrech 22,50 x 12,60 m s vlastním bytem - Stavba chléva a skladu krmiva - Stavba Garáže 10,0 x 6,0 m - Jímka na močůvku a hnojiště - Jímka na dešťovou vodu - dešťovou kanalizaci - Splaškovou kanalizaci¨ - Vodovodní přípojku Změna vydaného stavebního povolení je samozřejmě možná. Elektropřípojka je na pozemku zřízena. Průzkum výskytu vody ukázal, že se spodní voda na pozemku nachází již v hloubce 8 m, takže zřízení vlastního vrtu bude naprosto bezproblémové. Tento objekt je díky jeho ojedinělé poloze vhodný k výstavbě penzionu nebo farmy, s chovem nebo bez chovu hospodářských zvířat, jako pozemek využitelný k rekreaci nebo ale také jako kapitálová investice, protože do budoucna nebude možné takového stavby mimo zastavěná území povolovány. Už jenom z tohoto důvodu je tato nemovitost pro podnikavého investora zajímavá. Prodej zemědělské půdy Běhařov, umístěný v lokalitě, kde je samota, pozemek o velikosti 24000 m2, více toho najdete určitě zde, Zemědělské půdy Klatovy.

Parametry nemovitosti

Cena
2 750 000 Kč
Aktualizováno
2. 4. 2020
Adresa
Běhařov
ID
N00011
Lokalita objektu
Samota
Plocha nemovitosti
24000 m2

Kontaktovat makléře

Realitní makléř

Realitní kancelář

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videobydlení, s. r. o., IČO: 04485912, se sídlem Zdeňka Fibicha 2548, MOST, 434 01 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.Více informací

Inzerát si prohlédlo 1848 lidí

Prodejce

Jana Dirriglová

Jana Dirriglová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zemědělských objektů v Běhařově?