Darfin finance s.r.o.

Finance a pojištění


Darfin finance s.r.o. logo

O společnosti

Adresa: Klíčanská 493/1, 182 00, Praha 8 - Kobylisy
Město: Břeclav
Telefon: 775 9... (zobrazit)
Web: darfin.cz/

O nás


Jaké je naše poslání?

Na začátku roku 2020 vznikla touha posunout hypoteční trh kupředu. Odkazem na Charlese Darwina jsme si dali jasný závazek provést #evolucivhypotékách. Pro naší vizi se nám podařilo nadchnout prověřené hypoteční specialisty s dlouholetými zkušenostmi z bank a propojit je s moderními technologiemi. Máme tak všechny nezbytné ingredience, abychom dokázali dostát našemu poslání: „Vždy výhodnější hypotéka pro každého a v jakékoliv situaci.“

Co děláme?

Naše služba začíná dodáním neveřejných nabídek zákazníkovi přímo na míru. Nicméně ani zdaleka zde nekončí. Zákazníkům totiž pomáháme ušetřit nejenom peníze (v průměru 73 456 Kč na 5leté fixaci), ale také jejich čas. Pokud využijí jednu z našich nabídek, postaráme o bezproblémový a bezpečný průběh s garancí domluvených podmínek.

Kdo jsme?

Jsme výborně sladěný tým zkušených hypotečních specialistů, který svými znalostmi, profesionalitou a lidským přístupem pomáhá mnoha našim zákazníkům k levnějšímu bydlení.

Kolik to stojí?

Vzhledem k tomu, že jsme smluvně placeni od našich partnerů, jsou veškeré naše služby (zajištění nabídek, konzultace s hypotečními specialisty) pro vás zcela zdarma.

Nechte si nezávazně spočítat možnosti financování

0*
*Orientační částka pří úrokové míře 5,19 %
1% 100%
1 rok 30 let