Jiří Kučera

Finance a pojištění


Jiří Kučera logo

O společnosti

Adresa: Vodní 561/8a, České Budějovice
Město: České Budějovice
Telefon: 724... (zobrazit)
Web: www.zajistete.se/

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

Kvalitní poradenství

Jsme přesvědčeni, že základním kamenem spokojenosti každého našeho stávajícího i potenciálního klienta je kvalitní poradenství. To podle nás znamená zejména odborné znalosti, nezávislost a naslouchání potřeb každého z Vás. Kvalitní práce je pro nás stěžejní, proto do dnešního dne neevidujeme jedinou stížnost u kontrolního orgánu (ČNB) na žádného z našich poradců.

Rozsáhlé produktové portfolio

Spolupracujeme prakticky se všemi finančními domy v ČR. Konkrétní partnery naleznete níže na této stránce. Potřebujete nejlevnější povinné ručení nebo cenově přijatelnou úrazovku? Chcete si pořídít nové auto nebo postavit rodinný dům? Vybereme Vám nejvýhodnější úvěr! Rádi byste naopak akumulovali finanční prostředky? Vyjednávat Vám nejvýhodnější řešení nás baví!

Následný servis

Sjednáním smlouvy naše práce nekončí. Rádi se o Vás postaráme i po sjednání smluv. To však neznamená, že bychom své klienty neustále otravovali, ba naopak, myslíme si, že není nutné pětkrát ročně volat. Důležité je, abyste věděli, že se na nás můžete kdykoliv obrátit, klidně i o víkendu. Snažíme se klientům hlídat výročí smluv a snižovat jejich finanční zatížení.

Likvidace pojistných událostí

Co když se něco stane? Pojišťovny jsou obrovské společnosti, které se striktně řídí pojistnými podmínkami, ve kterých se vyzná málokdo. My je čteme a proto Vám můžeme často dobře poradit.

Zkušenosti

Myslíme si, že být v něčem dobrý, je otázkou praxe a studia. Obojímu se každodenně několik let věnujeme. To, co bylo dobré před pěti lety, nemusí být nutně dobré dnes. Měsíčně absolvujeme několik školení.


Nechte si nezávazně spočítat možnosti financování

0*
*Orientační částka pří úrokové míře 5 %
1% 100%
1 rok 30 let