Petr Pacher

Petr Pacher

Profesní vzdělávání s Videobydlení a essential college

  • Chcete se profesně i osobnostně rozvíjet a stát se úspěšnými ve všech vašich životních rolích?
  • Chcete se naučit řešit s chladnou hlavou nepříjemné situace a umět zvládat jakoukoli argumentaci?
  • Chcete postavit obchod na neprůstřelných vztazích a být stále hladoví po úspěchu?
  • Chcete posunout limity svých možností a dovedností?

Pokud je tohle vaším cílem a jste ochotni na sobě pracovat, pokračujte a podívejte se, co vás může posunout.

Vyplnit formulář

Proč se vzdělávat s essential college?

Oproti tradičnímu školskému a vzdělávacímu systému, který je stále postaven zejména na suché teorii, často zcela odtržené od reálného života, my na essential college nabízíme vzdělávání zážitkem a učení se praxí. Teorií se zabýváme pouze v nezbytně nutném rozsahu. Jsme totiž přesvědčeni, že pouze vědomé aplikování studijních poznatků do praxe povede k reálným výsledkům, které posunou limity vašich schopností a dovedností a budou vás motivovat k dalšímu vzdělávání a osobnostnímu rozvoji. Přirozeně kombinujeme online vzdělávání s osobním kontaktem, v němž nabízíme prostor pro praktický trénink toho, co jste se formou online výuky naučili. Věříme zkrátka v moderní vzdělání postavené na komunikaci, zážitku, praktičnosti a snadné aplikovatelnosti! Během vzdělávání a tréninku u nás má každý svého osobního kouče po celou dobu, aby měl i bezpečné prostředí ve kterém může sdílet a rozvíjet své zkušenosti raketovým způsobem.

Pro koho je vzdělávání a trénink určen?

Pro makléře/obchodníky

  • Mít větší svobodu a tvořivost.
  • Umět přesvědčovat a nadchnout.
  • Umět zvládnout námitky a prodat, prodat znovu.

Pro vedoucí/manažery

  • Umět motivovat své pracovníky.
  • Získávat správné lidi do týmu.
  • Zvyšovat výkon společnosti.

Kdo vás webináři provede?

Petr Pacher

Petr Pacher

CEO of essential college & University of Applied management

"Bez ohledu na vaši odbornost, stanete-li se vedoucím, potřebujete se stát i odborníkem na porozumění lidem."

prof. Dr. Petr Pacher

zakladatel Institutu aplikované psychologie, vytvořil on-line psychodiagnostický systém, kterým prošly stovky tisíc osob. Na osobních pohovorech poznal více než 7 tisíc lidí, má za sebou konzultace ve více než 900 organizacích. Svoje mnohaleté zkušenosti a profesní poznatky s vámi bude sdílet interaktivní a praktickou formou, abyste si odnesli co nejvíce nových užitečných informací i dovedností do reálného života

Makléři/obchodníci

Skutečný svět začíná tehdy, když vystoupíte ze své komfortní zóny a začnete objevovat život mimo ni. Učíme praxí a teorií se zabýváme jen v nezbytně nutném rozsahu. Na cestě za úspěchem jsme vzdělávali a zkompetentňovali už tisíce obchodníků – pojďte do toho s námi a posuňte limity svých schopností a možností.

Chcete zvládat jakoukoli argumentaci a díky tomu se vysoce nadstandardně uživit vyjednáváním či prodejem? Stát se úspěšným ve všem, co děláte, nemusí být iluzorní fikce, ale reálné téma, které je autenticky přítomno ve vaší hlavě. Vše je na dosah vašeho rozhodnutí a my vám garantujeme, že na to nebudete sami.

Nejste si jisti, jak ulovit klienta, neumíte si s ním vytvořit autentický vztah a poté si sebevědomě říct o peníze? Pochybujete o sobě v roli prodejce či obchodníka? Víme, v čem je zakopaný pes. Pojďte to tedy s námi změnit. Úspěšní obchodníci se totiž nerodí v porodnici, ale jde ve velké míře o naučitelnou dovednost, kterou zvládnete i vy.

Jak se naučit správně vyjednávat, prodávat a vytvářet zdravé vztahy, které jsou základním stavebním kamenem naší existence ve společnosti? Tradiční školní a vzdělávací systém vás to nenaučí, musíte vzít tedy odpovědnost do vlastních rukou. My vás však v tomto rozhodnutí a na vaší cestě k vědomému kompetentnímu životu rádi podpoříme.

Víte, proč se stanou úspěšní obchodníci úspěšnými? Existují základní principy, na kterých je úspěch postavený. Úspěšní obchodníci mají jasno o své identitě, jsou si jisti svými schopnostmi a dovednostmi, žijí v naprostém souznění s tím, co nabízejí, obchod staví na neprůstřelných vztazích a jsou stále hladoví po úspěchu. Naučte se to i vy!

Už nechcete, aby někdo jiný rozhodoval o vašem životě? Teď máte jedinečnou možnost říct si NE! Přestaňte pracovat na snech druhých, ale vezměte život do svých rukou! Cesta k úspěchu není jednoduchá, je plná překážek a nových výzev, ale pokud jí předcházelo vědomé rozhodnutí a provází skutečná touha po změně, na konci čeká kýžená odměna. Pojďme se po ní společně pustit!

Vedoucí/manažeři

Je pro vás důležité vést zaměstnance k lepším výsledkům a stát se pro druhé lidi autoritou a uznávaným vzorem, za kterým půjdou? Cítíte, že se potřebujete profesně i osobně rozvíjet a nechcete na to být sami? Pak jste tady správně!

Máte pocit, že zaměstnanci zrovna nehoří pro vaše vize, a jediné, co je donutí k tomu, aby odváděli stoprocentní výkon, je důsledná kontrola? Vaším starostem a problémům rozumíme. Pojďme to společně změnit!

Člověk se většinou rozhodne podnikat ve prospěch budoucí svobody. Tráví tedy v práci i 70 hodin týdně s vidinou toho, že vytvoří fungující systém, který ho posléze už nebude potřebovat a on konečně najde dostatek času na rodinu či svoje koníčky. Je to i váš případ, ale nyní máte pocit, že tento cíl se v čase spíše vzdaluje, než aby se přibližoval? Možná jste na začátku neudělali skutečné rozhodnutí, nebo nečiníte potřebné kroky vedoucí k jeho naplnění. Ale i to se dá ještě změnit.

Člověk v životě zastává mnoho existenčních rolí. Vstoupit do jakékoli role, aniž bych věděl, co ode mě tato role očekává, je však velký hazard. Možná i vy ve vaší profesní roli nejste zcela úspěšní a spokojení, protože jste ji v úplnosti nepřijali a ovládá vás vlastní ego. Vezměte odpovědnost sami za sebe a ujasněte si, kým jste a kým chcete být.

Jak myslet coby člověk, který buduje prosperující organizaci? Jak mít pod kontrolou svoje ego, osobnostně se rozvíjet, vytvořit systém a přivést, udržet a inspirovat schopné lidi, ztotožněné s mojí vizí? Jak se zkrátka z pozice samostatného solitéra stát vlastníkem fungujícího systému a posléze dosáhnout kýženého cíle, kterým je role inspirativního rentiéra? Ukážeme vám, jak na to.

Schopnost osobnostně se rozvíjet a změnit se ve prospěch toho, kým chci být, je základní esencí úspěchu. Jde o naučitelnou kompetenci pro každého, kdo má ochotu na sobě pracovat a nebojí se vydat na cestu za úspěchem. Na této cestě vám rádi budeme parťáky i oporou. Vzdělávali jsme a stále vzděláváme celou řadu úspěšných. Pojďte se stát jedním z nich!

Chcete skutečně víc?

Opravdu jste se rozhodli vzít zodpovědnost za svůj život?

Vyplňte formulář a pojďte se sejít s naším odborníkem a dodejte raketovou rychlost vašim výsledkům.