Pronájem pozemku pro bydlení, Praha - Točná, Starý lis, 1700 m2 (ID: 3198805)

Starý lis, Praha

Cena na vyžádání /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Cena dohodou)

Prémioví partneři v Praze

Stěhovací služby

Informace k pozemku

V exkluzivním zastoupení vám nabízíme dlouhodobý pronájem stavebního pozemku o celkové rozloze 1.700 m2 v klidné a velmi dobře dostupné lokalitě obce Točná, ze které se dostanete autem do centra Prahy za pouhých 20 minut. Plně oplocený pozemek je ohraničen příjezdovou asfaltovou cestou a rozlehlou loukou na jejímž konci se nachází les lemující Břežanské údolí. Na pozemek je zavedena elektřina, voda a odpad.

Vlastník pozemku upřednostní dlouhodobého nájemníka, přičemž v rámci nájmu je možné zajistit zabezpečení kamerovým systémem a také případnou lehkou údržbu pozemku.
Vzhledem k poloze pozemku se nabízí možnost umístění mobilního domu k rekreaci, bydlení nebo samozřejmě také podnikání (umístění vzorového domu, chov zvířat, skladování, parkování, atd.). Vše bude záležet na dohodě s majitelem pozemku, který se Vám bude snažit vyjít vstříc.

V případě, že budete mít zájem o prohlídku nebo budete potřebovat více informací, tak se na mne neváhejte obrátit.

Parametry pozemku

Cena
Cena na vyžádání
Poznámka k ceně
Cena dohodou
Aktualizováno
28. 3. 2024
Adresa
Starý lis, Praha
ID
262-NP00312
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
1700 m2
Elektřina
230V
Odpad
Jímka
Voda
Dálkový vodovod
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo RE/MAX Scopus

RE/MAX Scopus

Olbrachtova 1065/46, Praha, Krč

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 42 lidí

Prodejce

David Bartošek

David Bartošek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků pro bydlení v Praze?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.


Vybrané články z našeho blogu