Pronájem pozemku pro komerční výstavbu, Bohumín, Lidická, 10919 m2

Lidická, Bohumín

Cena na vyžádání /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Dohoda je možná)

Prémioví partneři v Bohumíně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Elektrikářské práce

Informace k pozemku

Pronájem provozní plochy, 10919 m², Bohumín, ul. Lidická

Využijte jedinečnou příležitost k pronájmu exkluzivního provozního areálu v Novém Bohumíně!

Naše nabídka zahrnuje zpevněnou a oplocenou provozní plochu o rozloze 10.919 m2, která představuje ideální zázemí pro vaše podnikání. Hlavním přínosem tohoto areálu je jeho funkční napojení na vlečku, která má platné povolení k provozování dráhy a ústí do prestižní celostátní stanice Bohumín. Díky výhybce č. K1 spojuje naši plochu s kolejí č. 365.

Tento prostor je skvělou volbou pro různé druhy podnikání, zejména pro spediční firmy a další průmyslové aktivity. Nabízí také ideální řešení pro parkování kamionů, nákladních vozidel, osobních vozidel a může sloužit jako překladiště s možností rozvážení zboží po železnici. Navíc výhodná poloha blízko dálniční sítě usnadňuje přístup k dalším destinacím.

Pokud potřebujete zajistit ubytování pro své zaměstnance, nemusíte se dál ohlížet. Hned vedle našeho pozemku je k dispozici ubytovací možnost, kterou můžeme pro vás zařídit.

Parametry pozemku

Cena
Cena na vyžádání
Poznámka k ceně
Dohoda je možná
Aktualizováno
26. 5. 2023
Adresa
Lidická, Bohumín
ID
838091
Stav objektu
Velmi dobrý
Lokalita objektu
Rušná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
10919 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Ing. Tomáš Vehovský

Ing. Tomáš Vehovský

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků pro komerční výstavbu v Bohumíně?


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.