Prodej rodinného domu, Mrač, 850 m2

Mrač

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Mrači

Úklidové služby

Informace k domu

Zemědělská usedlost mlýn Mrač představuje jedinečnou příležitost pro majitele koní nebo pro podnikání v malebném prostředí jen 25 minut od Prahy. Celková rozloha pozemku čítá 26.029 m² a zahrnuje dvě kompletně zrekonstruované obytné budovy, stáje a jezdeckou halu. Kromě toho je na rozlehlém pozemku rybník, potok a k dispozici množství dalších zařízení.

Tato majestátní zemědělská usedlost nabízí mnoho možností:

Jezdecká zařízení: krytá a ozvučená jezdecká hala o rozměrech 60 x 20 metrů - provozování jezdeckých aktivit v každém počasí. K dispozici jsou stáje až pro 6 koní s možností zvýšení kapacity přístavbou boxů, případně varianta umístění mobilních boxů. Pastviny s pevným hrazením a s vlastním zdrojem vody.

Možnosti podnikání: Ideální místo pro pronájem objektu pro svatby či jiné akce, provozování penzionu, pořádání jezdeckých a firemních workshopů, firemních setkání a dalších komerčních aktivit.

Energetický potenciál: Součást mlýna je vodní náhon s možností obnovy malé vodní elektrárny. Dále je možnost změny typu vytápění na tepelné čerpadlo a vybudování solárních panelů na rozlehlé střechy. Vlastní zdroj vody přímo na pozemku.

Dopravní dostupnost: autem 25 minut z Prahy, vlakem 50 minut z Prahy Hlavního nádraží každou půlhodinu (zastávka Mrač je za rohem).

Tento impozantní objekt s doloženou historií disponuje prostornými interiéry, které jen čekají na vaši kreativitu. Ať už máte v úmyslu vytvořit útulný domov pro svou rodinu, prostor pro uměleckou tvorbu nebo komerční využití, mlýn Mrač vám otevírá nekonečné možnosti.

Lokalita mlýna je obklopena malebnými lesy a Benešovským potokem, což poskytuje dokonalou kulisu pro koňské vyjížďky, pěší túry, cyklistiku a další outdoorové aktivity. Přestože se nacházíte v příjemném venkovském prostředí, mlýn Mrač je zároveň blízko veškeré občanské vybavenosti, restaurací, obchodů a kulturních památek, což zajišťuje pohodlný životní styl.

Nabízíme vám možnost stát se součástí tohoto výjimečného příběhu a vlastnit mlýn Mrač, který září šarmem minulosti a otevírá prostor pro vaše sny. Nechte se unést atmosférou tohoto kouzelného místa.

Nechte se inspirovat a spojte své podnikatelské vize s touto jedinečnou lokalitou.

Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes, abyste se stali součástí příběhu této nemovitosti. Pokud máte zájem o další informace, jsme vám k dispozici. Ev. číslo: 25413.

Parametry domu

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Aktualizováno
26. 2. 2024
Adresa
Mrač
ID
25413
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha užitná
850 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha budovy
2694 m2
Podlahová plocha
850 m2
Plocha nemovitosti
26029 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Ukazatel energetické náročnosti
300 kWh/m2 za rok
Topení
Lokální elektrické
Balkon
Garáž
Terasa
Parkování
Bazén

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo Reality 11

Reality 11

Svornosti 985/8, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 90 lidí

Prodejce

Václav Duben

Václav Duben

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Mrači?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.


Vybrané články z našeho blogu