Prodej garáže, Beroun - Beroun-Město, Vinařská, 16 m2

Vinařská, Beroun-Město

690 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 3 288 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Berouně

Podlahy

Úklidové služby

Informace k nemovitosti

Nabízíme Vám na prodej poslední volné garáže v ulici Vinařská v Berouně Na Paloučku. Jedná se o samonosné betonové monolyty. Je do nich zavedena elektřina se samostatným elektroměrem, je tam kvalitní osvětlení i praktická zásuvka a odvětrání. Vjezd je umožněn sklopnými vraty. Garáž stojí na vlastním pozemku, je zapsaná v katastru nemovitostí, převádí se do osobního vlastnictví.
Určitě ji rád využije někdo, kdo bydlí v ulici Vinařská nebo kdekoliv Na Paloučku a chce mít své vozidlo pod uzamčením, nebo někdo, kdo hledá kvalitní suché úložné prostory.

Parametry nemovitosti

Cena
690 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
27. 9. 2023
Adresa
Vinařská, Beroun-Město
ID
5618
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
16 m2
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
16 m2
Elektřina
230V
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

Jitka Lišková

Jitka Lišková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje garáží v Berouně?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie ostatních.


Vybrané články z našeho blogu