Prodej skladu, Praha - Kunratice, Jana Růžičky, 526 m2 (ID: 3352507)

Jana Růžičky, Praha

25 247 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 120 320 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Praze

Stěhovací služby

Informace k nemovitosti

Nabízíme k prodeji nebytový prostor (526 m2) v Praze na Chodově, který momentálně slouží jako sklad. Možné je například také využití jako obchodní plocha, vzorkovna či showroom. Další variantou je i přestavba na kanceláře.
Prostory s výškou stropu 3 250 mm jsou mimo jiné přístupné přes nákladovou rampu. Ta ústí na vlastní parkoviště objektu a umožňuje pohodlné zásobování. Sklad je momentálně rozdělen na čtveřici menších prostor, z nichž největší má asi 270 m2, vše se ale dá opět snadno propojit. Všechny části jsou nyní pronajaté, to je výhodné při nákupu na investici, v jiném případě je nutné dát nájemcům výpověď.
Ke skladu patří i pět venkovních parkovacích stání (1,5 mil. Kč bez DPH je nutné připočítat k inzerované ceně). V místě je výborná dopravní dostupnost na dálnici D1. K metru Chodov a k obchodnímu centru Westfield Chodov je to pěšky 1,3 km. U objektu je rovněž zastávka autobusu U Kunratického lesa. S MHD se jede na metro 3 minuty. Inzerovaná cena je bez DPH, zahrnuje však kompletní právní servis i provizi realitní kanceláře.

Parametry nemovitosti

Cena
25 247 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
8. 4. 2024
Adresa
Jana Růžičky, Praha
ID
10574
Stavba
Panelová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha užitná
526 m2
Patro
1. z 3
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha budovy
1777 m2
Podlahová plocha
526 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Výtah
Převod do OV
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo QARA, s.r.o.

QARA, s.r.o.

Šafaříkova 201/17, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Makléř 15 QARA

Makléř 15 QARA

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje skladů v Praze?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie komerčních.


Vybrané články z našeho blogu