Prodej domu na klíč, Karlovy Vary, 270 m2

Karlovy Vary

Cena na vyžádání Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Karlových Varech

Informace k domu

Máte sen o vlastním bydlení, který splní vaše tajná přání? Dům který bude vybavený moderní technologií chytrá domácnost, kterou lze ovládat pohodlně pomocí mobilního telefonu třeba i z dovolené a navíc bude úsporný k provozním nákladům?

Rádi byste chtěli začít stavět a stěhovat se co nejdříve, ale nemáte čas a energii na veškeré zařizování ohledně projektu, vizualizací, stavebního povolení, průkazu energetické náročnosti budovy, dotacím Nová zelená úsporám ....? Pak právě pro Vás máme řešení.

Nabízíme Vám kompletní zpracovaný projekt včetně stavebního povolení na stavbu rodinného villa domu včetně garáže a venkovního krytého parkovacího stání. Můžete tak začít s výstavbou prakticky velice rychle a ušetříte minimálně rok práce, času a úsilí se zařizováním jak projekčně, tak na úřadech. V případě, že budete chtít projekt upravit projekčně nebo profesně na míru, k dispozici budete mít kontakt na samotné tvůrce projektu, kteří Vám s tím rádi a ochotně pomůžou.

Projekt rodinného villa domu o zastavěné ploše 240 m² a dispozici domu 7+kk s celkovou užitnou plochou 270 m², která se skládá:

Obytná plocha 1.NP 138 m²
Obytná plocha 2.NP 75 m²
Garáž 26 m²
Venkovní terasa 31 m²

Projekt obsahuje:

Stavebně konstrukční řešení
Statický výpočet včetně výkresové části
Požárně bezpečnostní řešení
Zdravotně technickou instalaci
Plynová zařízení
Vytápění
Silnoproudá a slaboproudá elektrotechnika
Vzduchotechnika
PENB - průkaz energetické náročnosti budovy

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N93845.

Parametry domu

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Aktualizováno
29. 2. 2024
Adresa
Karlovy Vary
ID
N93845
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Projekt
Plocha užitná
270 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
700 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

NEXT REALITY KARLOVY VARY

Dr. Davida Bechera 903/19, Karlovy Vary

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 7 lidí

Prodejce

Bohdana Podzimková

Bohdana Podzimková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje domů na klíč v Karlových Varech?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.


Vybrané články z našeho blogu