Prodej pozemku pro bydlení, Blatno, 440 m2 (ID: 3426569)

Blatno u Chomutova

1 450 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 6 910 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Blatnu

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Informace k pozemku

Tento pozemek je jednou z posledních parcel v obci Blatno, na kterých je možné stavět. Podle platných regulačních norem musí parcely mít minimálně 1200 m2, avšak tento historicky zastavěný pozemek se těchto omezení netýká. Doloženo závazným stanoviskem z územního plánování.

Stavební povolení v ceně: Pozemek je k dispozici včetně stavebního povolení pro moderní rodinný dům, které bude vydáno nejpozději v červnu. Možnost zástavby je až 75 % parcely.

Elektřina je již přivedena na pozemek. Kanalizace a vodovodní přípojka se vybuduje v rámci výstavby - obě přípojky budou propojeny z hlavní cesty.

Obec Blatno je idylická horská vesnice v Krušných horách, jen 5 minut od lyžařské sjezdovky. V blízkosti se nachází přírodní rezervace Novodomská rašeliniště s malebnými horskými jezery a množstvím cyklistických a běžkařských tras.

Pozemek se nachází pouhých 10 minut od německých hranic, což z něj činí ideální investiční příležitost - například k vybudování domu pro účely krátkodobých pronájmů.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat!

Parametry pozemku

Cena
1 450 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
13. 2. 2024
Adresa
Blatno u Chomutova
ID
11018
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
440 m2
Elektřina
400V
Bezbarierový přístup
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo QARA, s.r.o.

QARA, s.r.o.

Šafaříkova 201/17, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Lucie Jägerová

Lucie Jägerová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Blatnu (okr. Chomutov)?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.


Vybrané články z našeho blogu