Prodej pozemku pro bydlení, Strachotín, 2850 m2

Strachotín

10 900 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 51 946 Kč /za měsíc

(včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu)

Prémioví partneři v Strachotíně

Informace k pozemku

Představujeme Vám jedinečnou příležitost pro milovníky přírody, klidu a rybolovu.
Nabízíme k prodeji exkluzivní pozemek určený pro rodinnou rekreaci, který se nachází na břehu slepého ramene řeky Dyje v lokalitě zvané "Sailovka", v těsné blízkosti vodní nádrže Nové Mlýny.
Nejen úchvatné výhledy na Pavlovské vrchy a zříceninu hradu Děvičky, ale i oáza klidu a soukromí pro všechny, kteří hledají únik z ruchu města.

Nemovitost bude mít po pozemkové úpravě výměru zhruba 2 850 m2 a její předpokládaný stav je zachycen na fotografiích. Momentálně se zde nachází 18 objektů - chatky a zděné stavby, které jsou využívány především rybáři a přinášejí zajímavý roční výnos. Stav a umístění nemovitosti nabízí novému majiteli mnoho možností pro využití, ať už pro další rozvoj rekreačního areálu, nebo jako nerušené rodinné útočiště.

Pokud hledáte místo, kde byste mohli trávit čas s rodinou a přáteli, daleko od každodenního stresu nebo realizovat svůj investiční záměr, tento pozemek vám nabízí vše potřebné. Nejenže se nachází v krásné a tiché oblasti, ale také je vybaven pro okamžité využití.

Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vaši návštěvu na tomto výjimečném místě, kde si můžete splnit svůj sen.

Parametry pozemku

Cena
10 900 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Aktualizováno
4. 4. 2024
Adresa
Strachotín
ID
01379
Druh objektu
Samostatný
Plocha nemovitosti
2850 m2
Elektřina
230V
Odpad
Jímka
Voda
Studna

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo Frami Real

Frami Real

U Pošty 402/14, Brno, Starý Lískovec

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Martin Klein

Martin Klein

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Strachotíně?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.


Vybrané články z našeho blogu