Prodej pozemku pro bydlení, Jenišovice, 831 m2 (ID: 3491427)

Jenišovice

3 400 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 16 203 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Jenišovicích

Rekonstrukce

Úklidové služby

Informace k pozemku

Prodej pěkného slunného pozemku s výhledem do kraje na okraji obce Jenišovice část Odolenovice u Jenišovic s výhledem na Trosky i Ještěd s přístupem přímo z obecní komunikace s přípojkami inženýrských sítí.
Jedná se o obdélníkový pozemek s celkovou rozlohou 831 m2 k zastavění pro RD. Krásné místo na okraji zastavitelného území obce ohraničené z jižní strany 20 m širokým biokoridorem, z východní a západní strany je sousední pozemek a ze severní strany pak zpevněná asfaltová komunikace. Pozemek je rovný s jednoduchým založením stavby s panoramatickým výhledem a výborným celoročním přístupem po asfaltové obecní komunikaci - 3 minuty autem od dálnice R10 Liberec - Praha. Vzdálenost od Liberce cca 15 minut, od Turnova 5 minut vozem. Vhodné k trvalému bydlení i k rekreaci v dosahu Českého ráje, Maloskalska a Sychrovska. V současné době je provedena přípojka vody z vodovodního řádu a kanalizační přípojka z obecní kanalizace s ukončením na prodávaném pozemku. Na elektřinu je možnost se napojit ze sloupu ele.vedení umístěném u přístupové komunikace. K pozemku byla připravená projektová stavební dokumentace na RD o ploše cca. 125 m2 s přístřeškem na dvě osobní auta – možnost použít popřípadě upravit pro stavební povolení.
Velmi hezké a klidné místo s celoroční dostupností vhodné jak k trvalému bydlení tak i k rekreaci s posledním pozemkem pro zastavění v této části obce.

Parametry pozemku

Cena
3 400 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
23. 5. 2024
Adresa
Jenišovice
Plocha nemovitosti
831 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Reality Jizerské hory

Krkonošská 604, Tanvald, Šumburk nad Desnou

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Zdeněk Brezar

Zdeněk Brezar

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Jenišovicích (okr. Jablonec nad Nisou)?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.


Vybrané články z našeho blogu