Prodej restaurace, Dolany, 1450 m2

Dolany

Cena na vyžádání Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Info o ceně v RK)

Prémioví partneři v Dolanech

Informace k nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji komerční budovu ve Svinišťanech, která je v současné době užívána jako motorest. Je na velice zajímavém a frekventovaném místě u hlavního tahu Jaroměř-Náchod (E33).
Popis budovy:
V pravé části budovy z 1. PP přes 1. NP do 2. NP je možné dopravovat zboží – materiál nákladním výtahem a souběžně s výtahem prochází všemi patry točité schodiště. V levé části budovy je druhé širší schodiště, kterým lze rovněž vstoupit do všech podlaží domu. Po vstupu do budovy z parkoviště u silnice je třetí schodiště pro výstup z 1.NP do 2. NP.
Dispozice 1. NP o celkové výměře užitné plochy 566 m2
Hlavním vchodem vstupujeme do restaurace o velikosti 46 m a do druhé prostorné místnosti – sálu o výměře 94 m2. V zadní části budovy s přístupem rovněž z vedlejší silnice pro vykládku a nákladu zboží je místnost o velikosti 86 m2, ve které je vstup do nákladního výtahu. V zadní části budovy jsou rovněž prostory kuchyně o celkové výměře 63 m2 se sklady a kanceláří, zázemím a sociálním zařízením pro zaměstnance. Dále jsou v tomto 1.NP salonky, herna s kulečníkem a WC pro hosty restaurace. Před vstupem je upravené venkovní posezení.
Dispozice 2. NP o celkové výměře 544 m2.
Zde je plánováno vybudovat cca 12 apartmánů s vlastní koupelnou a WC. V současné době jsou dokončeny dva apartmány 2+1 a 2+kk a garsoniéra. Ostatní jsou v různém stádiu rozpracovanosti.
Dispozice 1. PP o celkové výměře 340 m2.
Největší místnost je upravena jako chladící s přístupem do nákladního výtahu a má výměru 150 m2. Druhou místností je vodárna s vlastními vrtanými studnami. Dále jsou zde další sklady a dílna a v neposlední řadě kotelna na tuhá paliva pro vytápění celé budovy. Pod historicky původní částí budovy se nachází sklepení, které není v současné době využívané.
Na všechna popisová podlaží je zpracovaná výkresová dokumentace. Budova nemá v současné době vyhotovený aktuální PENB, a proto je uváděna třída G.
Zájemce zveme na prohlídku této zajímavé komerční budovy. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N87367.

Parametry nemovitosti

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Info o ceně v RK
Aktualizováno
14. 6. 2024
Adresa
Dolany
ID
N87367
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
1400 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Rušná část obce
Podlahová plocha
1450 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Josef Divecký

Josef Divecký

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje restaurací v Dolanech (okr. Náchod)?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie komerčních.


Vybrané články z našeho blogu