Prodej ubytování, Trutnov, Palackého, 696 m2 (ID: 3537046)

Palackého, Trutnov - Vnitřní Město

29 500 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 140 588 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Trutnově

Informace k nemovitosti

Mám pro vás zcela výjimečnou příležitost získat vznešený Hrad (4**** Hotel) + stavební pozemek v srdci města Trutnova, přiléhající k honosnému čtyřhvězdičkovému hostinci. Tento hostinec jest pln luxusu, pohodlí a horského kouzla, zasazený v jedné z nejmalebnějších krajin, které kdy trutnovské panství spatřilo. Ideální útočiště pro hosty toužící po úniku z městského shonu. Ubytování využívají přes týden zaměstnanci místních firem, což zajišťuje stálý přísun návštěvníků a zaručuje tak stabilní příjmy.

Tento stavební pozemek, nyní bez jakékoliv zástavby, slouží jako zahrada s dětským hřištěm. Nachází se za hostincem na ploše 584 čtverečných metrů. V létě lze využít jako venkovní zahrádku s dalšími 60 místy k sezení, ideální proletní hody a slavnosti. Tato investiční příležitost v lokalitě D (jak znázorněno na obraze) nejenže přináší možnosthostinského podnikání, ale též potenciál pro další rozvoj a růst. Nastal čas připojit se k této slibné komunitě a třeba si založit i vlastní turnaj v lukostřelbě!

Kapacita hostince oplývá 10 prostornými světnicemi, tedy ubytovací kapacitou až pro 25 pocestných. Každá světnice jest zařízena s pečlivostí hodnou královské komnaty a poskytuje pohodlí a útulnost pro hosty.

Pro ty, kteří po dlouhé cestě touží po relaxaci, jest k dispozici menší sauna. Ideální místo k odpočinku a načerpánínové síly po dni plném hrdinských činů.

Rozložení hostinece se pyšní 3 podlažími. V prvním podlaží naleznete 4 světnice, v druhém podlaží další 4 a v podkroví jsou dvě útulné světnice s přilehlým zázemím pro úklid. Za hostincem se nachází 8 parkovacích míst výhradně pro hosty, což zajišťuje pohodlné a bezpečné parkování vašich ořů.
Krčma v hostinci nabízí útulnou atmosféru a má kapacitu až pro 110 hostů, kteří zde mohou posedět, pochutnat si na lahodných pokrmech a obdivovat bohatý výběr nápojů. Hrozí jen, že se vám odtamtud nebude chtít odejít!

Interiér krčmy nabízí 70 míst k sezení, kde hosté mohou posedět a užívat si pohostinských služeb, zatímco jim bardové zpívají písně o jejich hrdinských skutcích.

K tomu všemu přidáváme zimní zahradu s dalšími 40 místy k sezení, kde se mohou hosté těšit na panoramatický výhled na okolní horskou krajinu a při tom si popíjet medovinu.

Parametry nemovitosti

Cena
29 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
23. 7. 2024
Adresa
Palackého, Trutnov - Vnitřní Město
ID
021123
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
696 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Centrum obce
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Reality TU

Havlíčkova 117, Trutnov

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 9 lidí

Prodejce

Bc. Jan Špetla

Bc. Jan Špetla

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje ubytování v Trutnově?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie komerčních.


Vybrané články z našeho blogu