Prodej rodinného domu, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Mělnická, 72 m2

Mělnická, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

5 900 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 28 118 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Brandýse nad Labem

Úklidové služby

Informace k domu

Nabízíme k prodeji samostatný RD postavený na pozemku o celkové výměře 565m2, situovaný v městské památkové zóně ve Staré Boleslavi, při ulici Mělnická.
Dům je obdélníkového půdorysu s rozměry 7,5x14m a vnitřní dispozicí 4+1, sestávající se ze vstupní chodby (6,9m2), kuchyně (12,9m2), obývacího pokoje (16,0m2), ložnice (11,2m2) a dvou pokojů (13,2m2 a 12,0m2), koupelna s WC je v přístavku na dvoře. Stáří domu cca 200 let, konstrukce stavby kamenná, střecha pálená taška. Vytápění bylo řešeno plynovým kotlem. Dům je napojen na elektřinu a plyn, má vlastní kopanou studnu, vodovod a kanalizace je k dispozici v přilehlé komunikaci. Projekt na připojení je k dispozici, nutno požádat o nový územní souhlas. Z hlediska ÚP se jedná o plochu SK – území smíšené obytné – komerční. Energetická třída G. Dům byl delší dobu nevyužíván, na stěnách se objevují praskliny zdiva a zemní vlhkost, nutná celková rekonstrukce.
Nemovitost nabízí zajímavý potenciál pro bydlení či podnikání v historickém centru Staré Boleslavi. Více informací v RK.

Parametry domu

Cena
5 900 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
23. 7. 2024
Adresa
Mělnická, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
ID
RD10524
Stavba
Kamenná
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
72 m2
Typ objektu
Přízemní
Plocha nemovitosti
565 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Brandýská realitní kancelář

Lipová 1785, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Ing. Martin Středa

Ing. Martin Středa

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Brandýse nad Labem?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.


Vybrané články z našeho blogu