Pronájem rodinného domu, Skalice nad Svitavou, 54 m2

Skalice nad Svitavou

14 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ 3.000,- Kč zálohy na energie + provize RK)

Prémioví partneři v Skalici nad Svitavou

Informace k domu

Nabízíme Vám k pronájmu vybavený byt s dispozicí 2+1 se zahradou v rodinném domě. K bytu je možné využívat část zahrady o výměře cca 500 m2. Rodinný dům má dvě samostatné bytové jednotky s vlastními vchody. Byt se pronajímá včetně vybavení (pohovka, postele, skříně, koupelnový nábytek, pračka, lednice, jídelní stůl, židle). Byt má užitnou plochu cca 54 m2. Vytápění je řešeno plynovým kotlem.
Dispozice bytu je následující:
Z předsíně (3,3 m2) je možné vejít do koupelny (5,3 m2), na toaletu (1,3 m2) a do kuchyně (12,8 m2). Z kuchyně se vchází do dvou obytných pokojů (12,8 m2, 18,5 m2).
Předností této nabídky je, že se byt pronajímá kompletně vybavený a možnost využívat část zahrady. Cena za nájem činí 14.000,- Kč + 3.000,- zálohy na energie.
Obec Skalice nad Svitavou se nachází cca 13 km severně od Blanska a 4 km jihozápadně od Boskovic, kterém zajišťují veškerou občanskou vybavenost. Obcí prochází železniční uzel, čímž je zaručena dobrá dostupnost jak do Brna, tak na Svitavy a dále až do hlavního města Prahy. Žije zde přibližně 646 obyvatel. Ti mohou využívat ZŠ a MŠ, Polyfunkční komunitní centrum, knihovnu, automatizovanou prodejnu COOP 24/7, či se účastnit akcí TJ Sokola a SDH.
Pronajímatel si vyhrazuje právu si vybrat nájemnce dle svých vlastních kritérií.

Parametry domu

Cena
14 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
+ 3.000,- Kč zálohy na energie + provize RK
Aktualizováno
23. 7. 2024
Adresa
Skalice nad Svitavou
ID
202124LeD
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
54 m2
Typ objektu
Přízemní
Podlahová plocha
54 m2
Plocha nemovitosti
537 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 22 lidí

Prodejce

Blanka Fialová - Infolinka RK

Blanka Fialová - Infolinka RK

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu rodinných domů v Skalici nad Svitavou?


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.


Vybrané články z našeho blogu