Prodej pozemku pro bydlení, Soběsuky, 4717 m2 (ID: 3594191)

Soběsuky

Cena na vyžádání Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(včetně provize RK)

Prémioví partneři v Soběsukách

Informace k pozemku

Představujeme Vám exkluzivní nabídku stavebního pozemku s rozlohou 4.717 m², umístěného v poklidné lokalitě obce Soběsuky, vzdálené od rušných komunikací a nabízejícího krásné výhledy na okolní krajinu. Tento pozemek představuje ideální příležitost pro realizaci vašeho snu o bydlení v souladu s přírodou, na místě určeném územním plánem pro výstavbu rodinného domu s maximálně dvěma nadzemními podlažími a podkrovím. Ačkoliv inženýrské sítě (voda, elektřina) nejsou přímo na pozemku, jsou k dispozici v těsné blízkosti.

Soběsuky, obec s necelými 400 obyvateli, vás okouzlí svou klidnou atmosférou, přičemž centrum Kroměříže s kompletní občanskou vybaveností je dostupné do 10 minut jízdy. Pro milovníky přírody nabízí okolí vrchovinu Chřiby s jejím nejvyšším bodem Brdo a historickým hradem Buchlovem.

Tento pozemek je skvělou volbou pro ty, kteří hledají místo pro stavbu rozlehlého rodinného sídla nebo dokonce menšího ranče, kde budou moci žít svůj život v harmonii s okolní přírodou. Nechte se inspirovat možností vytvořit zde domov plný klidu, soukromí a neopakovatelných výhledů. Objevte potenciál tohoto jedinečného místa a přijměte pozvání na prohlídku.

Parametry pozemku

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize RK
Aktualizováno
23. 7. 2024
Adresa
Soběsuky
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
4717 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Ing. Lukáš Šlampa

Ing. Lukáš Šlampa

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Soběsukách?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.


Vybrané články z našeho blogu