Prodej rodinného domu, Svésedlice, 142 m2 (ID: 3594226)

Svésedlice

10 500 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 50 040 Kč /za měsíc

(cena je včetně provize realitní kanceláře, právního servisu a dalších souvisejících nákladů na převod nemovitosti)

Prémioví partneři v Svésedlicích

Informace k domu

Vážení klienti, představujeme Vám dokončenou novostavbu pasivního rodinného domu s velkým slunným pozemkem v obci Svésedlice s vynikající dostupností do Olomouce.
 
Rodinný dům se nachází v okrajové části obce s otevřeným výhledem do krajiny a již zde nebude probíhat žádná další výstavba. V lokalitě je nová asfaltová komunikace, parkovací stání pro návštěvy, veřejné osvětlení a malý parčík. Naleznete zde veškeré inženýrské sítě (vyjma plynu) vč. optického kabelu pro vysokorychlostní internet.

Novostavba jednopodlažního rodinného domu se sedlovou střechou je dispozičně řešena jako 4+kk s garáží o celkové ploše 142 m2. Dům je zkolaudovaný a připravený pro nové majitele.

Celá stavba byla realizována moderně s důrazem na nízké provozní náklady: vytápění zajišťuje kvalitní tepelné čerpadlo značky Vaillant v kombinaci s podlahovým topením, automatické větrání pro úsporu nákladů na vytápění zajišťuje rekuperační jednotka značky Zehnder, na domě jsou osazeny podomítkové boxy pro venkovní elektricky ovládané žaluzie. V koupelně vybavené vanou, sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou jsou osazeny podomítkové baterie. Na podlahách je ve všech obytných místnostech kvalitní lepený vinyl. Propojení s exteriérem je řešeno velkými okny a HS-portálem z obývacího pokoje na zahradu. Srážkové vody jsou řešeny přes retenci do vsaku na pozemku. Mimo vnitřní prostor domu je možné pro uložení např. sezónních věcí využít velkou pochozí půdu. Střešní konstrukce počítá s budoucím osazením FVE-panely.

Celková výměra pozemku činí 1.136 m2. Stavba domu je situována na východní straně pozemku a parcela tak díky tomu poskytne dostatek prostoru pro další realizaci Vašich plánů, budování odpočinkových zón, venkovní kuchyně anebo například bazénu. Velkou výhodou je, že se jedná o rohovou parcelu s orientací zahrady na jihozápad, takže budete mít jen jednoho souseda a opravdu krásnou slunečnou parcelu s nádherným výhledem do krajiny.

Pokud hledáte dům s dobrou dostupností do Olomouce, který Vám poskytne vysoký standard bydlení, velmi nízké provozní náklady a zdravé prostředí pro Vás a Vaši rodinu, tak se nám ozvěte a přijďte se osobně přesvědčit, že tento dům stojí za Vaši pozornost.

Vaše dotazy rád zodpoví makléř nemovitosti.

Parametry domu

Cena
10 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
cena je včetně provize realitní kanceláře, právního servisu a dalších souvisejících nákladů na převod nemovitosti
Aktualizováno
23. 7. 2024
Adresa
Svésedlice
ID
23019
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
142 m2
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
1136 m2
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Garáž

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 6 lidí

Prodejce

Ing. Lukáš Tomášek

Ing. Lukáš Tomášek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Svésedlicích?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.


Vybrané články z našeho blogu