Prodej pozemku pro bydlení, Luká, 894 m2

Luká

990 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 4 718 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Luké

Informace k pozemku

Hledáte pěkné místo na malé klidné vesnici, kde si postavíte svůj vysněný domeček? Tak si rozhodně nenechte ujít tuhle nabídku!

Vlastník prodá rovinatý, stavební pozemek s celkovou výměrou 894m2 v obci Luká, katastrálním území Střemeníčko. Střemeníčko je malá vesnice, část obce Luká v okrese Olomouc. Nachází se asi 3,5 km na sever od Luké. Luká je obec ležící v okrese Olomouc. Ve vzdálenosti 10 km východně leží město Litovel, 13 km severně město Mohelnice, 18 km severovýchodně město Uničov a 23 km severozápadně město Moravská Třebová.

Jedná se o atraktivní klidné místo na okraji obce s potenciálem velké zahrady.
Část pozemku p.č 483/17 v rozsahu cca 440 m2 je v platném územním plánu obce označen jako BV – bydlení v rodinných domech venkovské, malá část cca 80 m2 jako ZS – plochy soukromé zeleně, zbylá část cca 345 m2 jako NZ - plocha zemědělská. Pozemek p.č. 614/6 je v platném územním plánu obce označen jako PV – veřejná prostranství – komunikační funkce.

Přístup na pozemek přímo z hl. silnice.

Inženýrské sítě :
- elektřina – na hranici pozemku
- voda – vodovodní řád vede přes ulici
- kanalizace pouze v návrhu ÚP

Prodejní cena za celek je 990.000Kč.

Parametry pozemku

Cena
990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
23. 7. 2024
Adresa
Luká
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
894 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Renáta Venclová

Renáta Venclová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Luké (okr. Olomouc)?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.


Vybrané články z našeho blogu