Prodej pozemku pro komerční výstavbu, Mohelnice, 4599 m2

Mohelnice

3 990 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 19 015 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Mohelnici

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Miluše Vinterová

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Máte zájem si koupit rozsáhlý pozemek, který by byl ideálním místem pro vaše podnikání? Pokud něco takového hledáta, tak právě pro vás máme nabídku takového pozemku. Vlastník nabízí k prodeji rozsáhlý pozemek s celkovou výměrou 4.559m2 určený územním plánem obce jako ostatní plocha - manipulační plocha. Pozemky se nacházejí v obci Řepová, jedná se o obec ( část města Mohelnice ), která je obklopena kopci Mírovské vrchoviny a je vzdálena od města Mohelnice cca 5km. Jedná se o rovinatý pozemek umístěný na okraji obce.

Přístupová komunikace je z hlavní asfaltové komunikace.

V obci je zavedena obecní voda, kanalizace i plyn. El. přípojka na hranici pozemku.

Parametry pozemku

Cena
3 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
23. 7. 2024
Adresa
Mohelnice
Plocha nemovitosti
4599 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Renáta Venclová

Renáta Venclová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro komerční výstavbu v Mohelnici (okr. Šumperk)?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.


Vybrané články z našeho blogu