Prodej pozemku pro bydlení, Nový Bor, 2207 m2

Nový Bor

2 427 700 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 11 570 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Novém Boru

Rekonstrukce

Úklidové služby

Informace k pozemku

Příroda v okolí Sloupu v Čechách je proslulá svou krásou a impozantními skalními útvary, které přitahují turisty z celé České republiky. Chtěli byste i vy vlastnit kousek tohoto malebného kraje a postavit si zde své vysněné bydlení?

Nabízíme vám druhý z trojice nádherných stavebních pozemků pro rodinné bydlení o rozloze 2207 m2, který se nachází v těsné blízkosti turistického skalního ráje u Sloupu v Čechách, mezi městy Česká Lípa a Nový Bor.

Tato parcela je taktéž dle platného územního plánu Nový Bor součástí zastavitelné plochy s navrženým funkčním využitím pro bydlení v rodinných domech venkovského typu s roztroušenou zástavbou. Pozemek je z větší části zastavitelný, což vám poskytuje neomezené možnosti pro realizaci vašich stavebních snů. Navíc je elektřina již k dispozici přímo na pozemku a na jeho hranici se nachází vodovodní řad, což vám usnadní veškeré stavební práce.
Jedinečným bonusem tohoto pozemku je Dobranovský potok, který protéká jeho zadní částí. Tento přírodní prvek dodává pozemku zvláštní kouzlo a nabízí možnost vytvořit si vlastní oázu klidu s výhledem na tekoucí vodu.

Představte si, jak si vychutnáváte ranní kávu na terase, posloucháte zpěv ptáků a šumění lesa, zatímco si vaše děti hrají na zahradě, která je dostatečně velká pro dětské hřiště, bazén nebo třeba malý sad. K vytvoření této krásné představy vám předkládáme vizualizaci, která vám lépe ukáže možnosti a proporce budoucí zástavby, která by mohla na pozemcích vzniknout.

A když budete mít chuť na dobrodružství, stačí se vydat na procházku do okolních lesů nebo si vyzkoušet lezení na jedné z mnoha skalních stěn. Sloup v Čechách je místem, kde se příroda snoubí s aktivním životním stylem a každý den přináší nové zážitky.

Neváhejte a přijďte se přesvědčit na vlastní oči, že tento pozemek je tím pravým místem pro váš nový začátek. A pokud hledáte ještě větší pozemek, podívejte se na naši nabídku třetího pozemku z tohoto souboru!

V případě zájmu o prohlídku mě prosím kontaktujte prostřednictvím odpovědního formuláře a já se vám ozvu zpět pro domluvení prohlídky. Těším se na viděnou!

Parametry pozemku

Cena
2 427 700 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
23. 7. 2024
Adresa
Nový Bor
ID
0224-NP01318
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha nemovitosti
2207 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

RE/MAX Living

U Synagogy 2983, Česká Lípa

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Dominika Kornová

Dominika Kornová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Novém Boru?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.


Vybrané články z našeho blogu