Pronájem bytu 2+kk, Česká Lípa, Okružní, 40 m2 (ID: 4130783)

Okružní, Česká Lípa

10 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ služby 3399,- + el.)

Prémioví partneři v České Lípě

Rekonstrukce

Úklidové služby

Informace k bytu

Reality 11 Vám zprostředkují dlouhodobý pronájem bytu 2+KK v osobním vlastnictví o velikosti 40 m² s lodžií a krásným výhledem v klidné části České Lípy, rozhraní sídliště Střelnice/Sever. Nachází se ve 12. NP, 2 výtahy.

V bytě je kuchyňská linka, el. sporák a jídelní pult, v pokoji vestavěná skříň, plovoucí podlahy. Koupelna zděná s vanou a WC, dlažba. Dřevěné dveře, byt je vyštukován, nová plastová okna.

K bytu náleží sklepní kóje, na patře se nachází společná sušárna a kolárna. Dům je po celkové rekonstrukci.
Nájemné 10.000 Kč + zúčtovatelné zálohy na služby 3.399 kč + el. Vratná kauce ve výši 10.000 kč. Volný od 28.12.2025. Vhodné pro nekuřáka, bez domácích mazlíčků. Ev. číslo: 26125.

Parametry bytu

Cena
10 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
+ služby 3399,- + el.
Aktualizováno
11. 12. 2025
Adresa
Okružní, Česká Lípa
ID
26125
Stavba
Panelová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Patro
12. z 12
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
40 m2
Podlahová plocha
40 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Sklep
Lodžie
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 18 lidí

Prodejce

Libuše Marková

Libuše Marková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v České Lípě?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu