Prodej bytu 2+1, Mariánské Lázně, Za Tratí, 59 m2 (ID: 4247883)

Za Tratí, Mariánské Lázně, Úšovice

3 695 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 16 514 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Mariánských Lázních

Pojištění a finance

Informace k bytu

Reality Crystal Vám exkluzivně zprostředkuje prodej bytové jednotky o původní dispozici 2+1 v současné době stavebně předělaná na 3+1 ve 3. patře panelového domu v Mariánských Lázních, kde se schválila výstavba výtahu.
Bytová jednotka se skládá z předsíně, obývacího pokoje s balkonem, ložnice, šatny, kuchyně, koupelny s WC viz. půdorys ve fotogalerii.
Bytová jednotka prošla generální rekonstrukcí a je stále udržovaná ve vynikajícím stavu, má velmi nízké náklady a to díky vlastní, plynové kotelně.
Panelový dům je také po generální rekonstrukci.
Mariánské Lázně jsou nejmladší z proslulého trojúhelníku západočeských, lázeňských měst. Od roku 2021 jsou na seznamu Světového dědictví UNESCO, v roce 2023 se staly klimatickými lázněmi a je tím oficiálně potvrzena kvalita místního klimatu. Mariánské Lázně patří mezi největší evropská, zahradní města, jsou vyhlášeny nejen svými léčivými prameny, ale také krásnou architekturou a kulturním vyžitím.
V případě zájmu o další informace, nebo prohlídku, neváhejte a kontaktujte uvedeného makléře.

Parametry bytu

Cena
3 695 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
18. 5. 2026
Adresa
Za Tratí, Mariánské Lázně, Úšovice
ID
N255
Stavba
Panelová
Stav objektu
Novostavba
Patro
4. z 4
Vybaveno
Ne
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
59 m2
Podlahová plocha
59 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Balkon
Sklep
Terasa
Výtah
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Inzerát si prohlédlo 10 lidí

Prodejce

Naďa Holubová

Naďa Holubová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+1 v Mariánských Lázních?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu