Hledáte dům v Praze: Tyto tipy se vám budou určitě hodit

Hlavní město České republiky má bezesporu co nabídnout. Od kultury přes volnočasové využití až po komplexní občanskou vybavenost. Zapomenout přitom nelze ani na moře pracovních příležitostí. I z těchto důvodů se bydlení v Praze bezesporu vyplatí. My se proto v následujících řádcích zaměříme na domy, které se aktuálně prodávají. Jedná se o bydlení, jež určitě stojí za to.

Luxusní vila 6+kk ve Velké Chuchli

Naším prvním tipem je prostorná vila v Praze 5, konkrétně ve Velké Chuchli, Na Hvězdárně. Jedná se o objekt se zahradou, který náleží do nového projektu, který by měl dokonale podpořit exkluzivní bydlení v této části hlavního města. Vila disponuje jedno podzemní a dvě nadzemní podlaží. Dispozičně je řešena jako 6+kk. Leží v členité zahradě a nabízí dostatečné soukromí podobně jako mnohé další developerské projekty v Praze.

Dům 5+kk v Jinonicích

Další zajímavý tip se týká velkého rodinného domu 5+kk v Praze 5, konkrétně v lokalitě Na Hutmance. Jedná se o rodinný dům nabízející poměrně velkorysý prostor. Zasazen je do velmi klidné vilové čtvrti v pražských Jinonicích. K domu náleží také prostorná zahrada mající plochu 42 m2. Využít můžete samozřejmě i parkovacího stání a dvou teras. Především ta v horním patře se skvostným výhledem do okolí rozhodně stojí za to.

Skvěle vybavený dům 6+kk v Praze 9

Vynikající prostředí k bydlení nabízí také Praha 9 – Kyje. Právě tady se nachází třípodlažní budova postavená v zajímavém historickém stylu. Jejím základem je pochopitelně dřevo a kámen, tradiční to materiály. Užitná plocha objektu je neuvěřitelných 371 m2. Jinak tady není problém měnit dispoziční pojetí ložnic. Samozřejmostí je u tohoto objektu venkovní stání a garáž. Zapomenout nelze ani na rozlehlou zahradu mající 500 m2.

 

Vybrat si můžete určitě nejen z těchto objektů. K dispozic jsou stejně jako mnohé další na Homeland.cz.

Komentáře

Komentáře