Prodej pozemku pro bydlení, Křečovice - Vlkonice, 3305 m2

Vlkonice

1 275 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 6 076 Kč /za měsíc

(Konečná cena včetně všech poplatků.)

Prémioví partneři v Křečovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Úklidové služby

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Informace k pozemku

Dovolujeme si Vám nabídnout krásné slunné pozemky o celkové výměře 3.305 m2 situované ve velmi klidné lokalitě, uprostřed lesů a luk, vzdálené jen 8 km od Slapské přehrady v obci Křečovice, v katastru obce Vlkonice u Neveklova. Pozemky jsou rovinaté, okrajem pozemků protéká Vlkonický potok, kdy oba břehy potoka jsou též ve vlastnictví prodávajícího a jsou součástí prodeje. Na severní, protilehlé straně od potoka, je bývalý náhon jako součást pozemků, dále za obecní komunikací je les, na západní straně pozemků a na jižní straně za potokem jsou porostem oddělené pozemky se zástavbou vesnickými domy. Na okraji pozemků se nachází sloup el. vedení a na pozemku je veřejný vodovod. K pozemkům vede nevyužívaná obecní komunikace, přístupná autem z hlavní obecní komunikace přes brod a pěší lávku (viz fotografie). Pozemky jsou po svém obvodu lemovány stromy a zajišťují tak klidné a ničím nerušené prostředí, romantickou atmosféru a naprosté soukromí.
Na pozemku č. 529/2 lze vybudovat stavbu o zastavěné ploše do 35 m2, vhodnou i k trvalému bydlení. Další přilehlé pozemky jsou nyní nestavební, využívané jako louka (pro případnou změnu na stavební by byla v budoucnu třeba změna ÚP a ÚSES).
Výhodné financování této nemovitosti Vám rádi zajistíme. Pozemky jsou velmi vhodné i jako investice.
Pro více informací o zastavitelnosti a využitelnosti pozemků nás neváhejte kontaktovat. Rádi se Vám budeme věnovat.

Parametry pozemku

Cena
1 275 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Konečná cena včetně všech poplatků.
Aktualizováno
12. 5. 2022
Adresa
Vlkonice
ID
31167/1654
Plocha nemovitosti
3305 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Komunikace
Neupravená
Telekomunikace
Telefon, Internet, Satelit
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 213 lidí

Prodejce

Jan Vodenka

Jan Vodenka

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Křečovicích?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.