Prodej garáže, Kolín - Kolín II, Březinova, 16 m2

Březinova, Kolín II

790 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 3 263 Kč /za měsíc

(+popl. 500, cena je kompletní vč. právních služeb a odměny RK.)

Prémioví partneři v Kolíně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Darfin finance s.r.o.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej garáže v Kolíně na sídlišti v ulici Březinova. Garáž má výměru cca 16,5 m² a je do ní zavedena elektřina. Rozměry jsou cca 5,5mx3,05m. Vstupní vrata do celého objektu garáží jsou na dálkové ovládání. Vrata samotné garáže jsou pak mechanická. Poplatky za elektřinu jsou ve výši cca 200,- Kč/rok a měsíční náklady jsou 500,- Kč do fondu oprav. Celkově je garáž ve velmi dobrém technickém stavu. Ev. číslo: 29808.

Martin Donát banner

Parametry nemovitosti

Cena
790 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+popl. 500, cena je kompletní vč. právních služeb a odměny RK.
Aktualizováno
14. 4. 2022
Adresa
Březinova, Kolín II
ID
29808
Stavba
Panelová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
16 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 23 lidí

Prodejce

Martin Zenkner

Martin Zenkner

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje garáží v Kolíně?


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie ostatních.