Prodej skladu, Mochov, U Mrazíren, 6000 m2

U Mrazíren, Mochov

Cena na vyžádání Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.)

Prémioví partneři v Mochovu

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Mgr. Lenka Petržilková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové rozloze 6000 m2 v katastrálním území Mochov včetně projektové dokumentace na stavbu 2 skladových hal včetně administrativy o celkové užitné ploše cca 3000m2. Objekty jsou navrženy podle nejnovější standardů, je plánována dostatečná energetická kapacita a kvalitní internetové připojení. Stavba má dokončeno stavební a územní řízení včetně platného stavebního povolení. Prostory je možné variabilně upravit, případně propojit vnitřními vraty.
Pozemek má výborné napojení na dálnici D11 a D10. Pro více informací kontaktujte RK. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a přijďte se přesvědčit o atraktivitě nabízené nemovitosti!!

Martin Donát banner

Parametry nemovitosti

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Aktualizováno
17. 5. 2022
Adresa
U Mrazíren, Mochov
Stavba
Montovaná
Stav objektu
Projekt
Plocha užitná
6000 m2
Typ objektu
Patrový

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

BENEST, s.r.o.

Masarykovo náměstí 4, Benešov

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Jan Hašek

Jan Hašek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje skladů v Mochovu?


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie komerčních.