Fingo banner

Prodej skladu, Zlátenka, 120 m2

Zlátenka

1 490 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 7 101 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Zlátence

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Informace k nemovitosti

Jedná se o prodej stodoly o zastavěné ploše 132m2 na pozemku o celkové výměře 1210m2 v obci Zlátenka na hlavní trase Pelhřimov - Tábor. Objekt prošel průběžnou rekonstrukcí (oprava střechy, nové podlahy ve 2/3 objektu). Objekt je napojen na elektřinu, odkanalizování je řešeno do jímky umístěné na pozemku. Zdroj vody bude realizován vlastní z obecní přípojky na hranici pozemku. Na pozemku se dále nachází montovaná stavba 4x7 (28m2), která je součástí ceny. Pozemek je vhodné využít komerčně vzhledem k přímé návaznosti hlavního tahu. Pro více informací volejte makléře nabídky.

Parametry nemovitosti

Cena
1 490 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
15. 11. 2022
Adresa
Zlátenka
ID
143-NP05996
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
120 m2
Patro
1.
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha budovy
132 m2
Plocha nemovitosti
1210 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Převod do OV
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 13 lidí

Prodejce

Jan Fuchs

Jan Fuchs

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje skladů v Zlátence?


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie komerčních.