Fingo banner

Pronájem ubytování, Brno - Staré Brno, Zahradnická, 140 m2

Zahradnická, Staré Brno

18 150 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(záloha na vodu ve výši 3.500,-Kč, elektřina a plyn se přepisují na nájemce)

Prémioví partneři v Brně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Hodinový manžel

Výkup a prodej starého nábytku

Kuchyňské potřeby

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Informace k nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem restaurace resp. komerčního prostoru (140m²) blízko středu města. Prostory se nabízejí k pronájmu bez odstupného. Dříve fungovaly jako restaurace a vinárna s kuchyní, později jako přípravna krabičkových pokrmů anebo také jako pizzeria s rozvozem. Prostory se nacházejí v suterénu cihlové budovy a jsou způsobilé k různému druhu podnikání v gastronomii i mimo ni. Kuchyně je zařízena některými spotřebiči a kuchyňským vybavením. Je možné využívat prostory jako provozovnu s teplou kuchyní, včetně všech potřebných norem (hygienu nevyjímaje). Prostory jsou vybaveny vzduchotechnikou, je zde výčepní zařízení, mrazák, lednice, horkovzdušná trouba, plynový vařič, myčka nádobí, jsou zde i nějaké hrnce, nádobí atd. Kdo chce podnikat v gastro oboru, tak je přirozené a předpokládá se, že disponuje minimálně z části svým vlastním vybavením. Záleží na každém, k jakému účelu si prostory chce zařídit. Prostory jsou volné již nyní. Nájem je ve výši 15,000,-Kč + DPH, záloha na vodu ve výši 3.500,-Kč, elektřina a plyn se přepisují přímo na nájemce. V letních měsících je k dispozici provoz venkovní zahrádky ve dvorním traktu. Zde je také zajištěno parkování pro minimálně 1 auto. Prostory jsou nepřímo spojeny se zavedeným hotelem Pyramidou a jeho klientela může z Vašeho provozu také profitovat. k dispozici. Více informací najdete na adrese:https://spisakpavel.cz/komercni-prostor-pizzerie-vinarna-140m²-blizko-centra-brna-k-pronajmu. Pro další informace volejte makléři. Prohlídka možná kdykoliv po předchozí domluvě. Ev. číslo: 639367.

Parametry nemovitosti

Cena
18 150 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
záloha na vodu ve výši 3.500,-Kč, elektřina a plyn se přepisují na nájemce
Aktualizováno
6. 12. 2022
Adresa
Zahradnická, Staré Brno
ID
639981
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
140 m2
Typ objektu
Patrový
Plocha budovy
140 m2
Plocha nemovitosti
320 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 8 lidí

Prodejce

Mgr. Pavel Spišák

Mgr. Pavel Spišák

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu ubytování v Brně?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie komerčních.