Prodej pozemku pro bydlení, Český Šternberk, 2615 m2

Český Šternberk

2 800 Kč /za metr čtvereční HYPOTÉKA od 13 Kč /za měsíc

(+ provize RK 3%)

Prémioví partneři v Českém Šternberku

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Donát

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k pozemku

Nabízím Vám k bydlení nádherný stavební pozemek (2.615 m2) s výhledem na hrad Český Šternberk. Tato parcela leží na protějším svahu od hradu, mírně svažitém, v městysi Český Šternberk. Pozemek je na kraji možné výstavby, v zeleni, s vlastními vzrostlými stromy a částečně upravenou a založenou zahradou. Je zde malé jezírko, záhony a příprava na další výsadbu. Paní majitelka, která stavbu plánovala, vše připravila tak, aby stávající zeleň neovlivňovala stavbu. Umístění rodinného domu je plánováno k východní části pozemku, tak aby byla zahrada na jih a s výhledem na hrad a přístupová komunikace v zádech domu, na sever. Nyní stojí na pozemku mobilní dům, který sloužil jako chatka, malý domeček, ale může sloužit jako stavební buňka, případně sklad apod. Ten už je součástí ceny. Inženýrské sítě jsou připraveny na stavbu - elektřina je na pozemku s možností 3x60V, voda je z vrtané studny (74 m) a je zde příprava na vlastní čističku splaškové vody. Pozemek lze rozdělit, ale byla by velká škoda rozbít toto kouzelné místo, které mě osobně velmi oslovilo a už teď se těším na prohlídky.

Českým Šternberkem protéká řeka Sázava a tak je oblíbenou destinací vodáků a také milovníků přírody, kteří se mohou potulovat po stezkách a lukách Posázavského kraje. V Českém Šternberku je skvělá restaurace, pořádají se zde středověké jarmarky a další kulturní akce. Nedaleko se také nachází rozhledna Špulka. Pokud jste milovníky vlaků, projíždí tímto krajem Posázavský Pacifik, který zažil největší slávu ve 20. a 30. letech minulého století. V tomto kraji se nachází také další zámky a hrady, které jsou významnou součástí české historie - zámek Jemniště, zámek Zruč nad Sázavou. Milovníci vody ocení, že se nedaleko nachází vodní nádrž Želivka kde přímo na jejím břehu můžete navštívit tzv. Vodní dům. V něm se nachází moderní expozice, která dává nahlédnout na vodu a její funkce a nechybí zde ani spousta zábavy kterou si mohou užít jak děti tak dospělí. Nejbližším větším městem s veškerou občanskou vybaveností je Benešov, který je vzdálený 20 km. Ani Praha není daleko, po D1 jste v centru do 40 minut.

Nedaleko se nachází město Vlašim, kde je muzeum a částečná expozice původních prostor zámku. Najdete zde kulturní a společenské vyžití a to zejména v přilehlé zámeckém parku, který se line podél řeky Blanice. Tento kraj je plný přírodních a kulturních památek - zámek Konopiště, zámek v Ratajích nad Sázavou či rozhledna Babka. Za zmínění jistě stojí i Kutná Hora, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO a která je vzdálená pouhých 36 km. Pokud máte máte rádi gastro výlety jistě oceníte pivovar Kácov, který je od Českého Šternberka za humny. Je zde rozsáhlá síť cyklostezek a vycházkových tras a tak si zde každý může najít to své.

Pokud Vás tento pozemek zaujal neváhejte mi zavolat ohledně prohlídky.

Parametry pozemku

Cena
2 800 Kč /za metr čtvereční Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+ provize RK 3%
Aktualizováno
21. 6. 2022
Adresa
Český Šternberk
ID
220503
Druh objektu
Samostatný
Plocha nemovitosti
2615 m2
Elektřina
230V, 400V
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, Autobus

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Robert Mališka

Robert Mališka

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Českém Šternberku?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.