Prodej pozemku pro bydlení, Sulice, 1125 m2

Sulice

9 400 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 44 798 Kč /za měsíc

(V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.)

Prémioví partneři v Sulicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Rekonstrukce

Úklidové služby

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Informace k pozemku

Prodej pozemku k bydlení v Sulicích

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek o výměře 1125 m2 v okrese Praha-východ v obci Nechánice - Sulice. Sympatická vesnička zasazená do přírody, která se nachází pouhých 15 minut cesty autem od Prahy. Autobusem č. 335 se jednoduše dostanete přes Jesenici, Krč až na stanici metra "C" Budějovická. Z inženýrských sítí je na hranici pozemku přivedena elektřina, voda a kanalizace. Koeficient zastavitelnosti pozemku je 0,2 a dle platného ÚP obce Sulice nachází na ploše BI, která je určená k zástavbě rodinnými domy. Pokud hledáte bydlení nedaleko Prahy v naprostém klidu v nově zastavěné oblasti, kontaktuje mne a rád se s Vámi na místě sejdu osobně. Pomoc s vyřízením hypotéčního úvěru je pro nás samozřejmostí.

Parametry pozemku

Cena
9 400 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Aktualizováno
17. 8. 2022
Adresa
Sulice
ID
806004
Stav objektu
Velmi dobrý
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
1125 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

David Křehlík

David Křehlík

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Sulicích?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.