Prodej zemědělské půdy, Zvěstov, 16151 m2

Zvěstov

807 550 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 3 849 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Zvěstově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Donát

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k pozemku

Mezi obcemi Libouň a Laby nabízíme k prodeji pozemky o celkové výměře 16 151 m2. V katastru nemovitostí jsou vedeny jako trvalý travní porost a orná půda. Všechny pozemky jsou obhospodařovány, část výměry je vedena ve veřejném registru půdy LPIS s možností uplatnění dotace. Pozemky se nachází v blízkosti rybníka Strašík na rozhraní středních Čech a Českomoravské vrchoviny. Náleží do nejmenší chráněné krajinné oblasti naší republiky - Blaník, jejíž charakteristikou je mozaikovité střídání lesních celků, polí, luk a menších rybníků s vhodně začleněnou zástavbou obcí. Volná krajina je protkána sítí polních cest, alejí a rozcestí s křížky. Libouň i Laby jsou součástí obce Zvěstov v okrese Benešov. Název katastrálních území je též Libouň a Laby. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Parametry pozemku

Cena
807 550 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
26. 9. 2022
Adresa
Zvěstov
ID
3943
Plocha nemovitosti
16151 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Romana Jungwirthová

Romana Jungwirthová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zemědělských půd v Zvěstově?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.