Prodej pozemku pro bydlení, Rabyně, 1457 m2

Rabyně

2 450 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 11 676 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Rabyni

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Donát

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k pozemku

Chybí Vám krásná příroda, voda, koupání, lesy, potřebujete klid, relaxaci ? Postavte si dům pro individuální rekreaci v malebné chatové osadě Koníček na pravém břehu Slapské přehrady na rozhraní obcí Rabyně a Měřín. Vzhledem k velikosti pozemku lze postavit přízemní dům s podkrovím o velikosti cca 70 m2 zastavěné plochy (20 % zastavěnost). Pozemek lze napojit na elektřinu - 6 m vzdálená trafostanice, nutno vybudovat vlastní studnu, což v dnešní době může být výhodou, odkanalizování lze řešit domácí čističkou. Vše projednáno se stav.úřadem a obcí. Pozemek nemá přímé sousedy, je ohraničen lesem, cestou a vzrostlými stromy, které jej lemují. Přístupová cesta je obecní. Za nákupy a službami můžete vyrazit do pár kilometrů vzdálené Jablonné n/Vlt., odkud také jezdí PID Bus do Praha-Smíchov. Za koupáním a sportem se můžete vydat po několika cca 1 km dlouhých turistických stezkách do Měřína a jedné ze Slapských zátok. Jedinou nevýhodou je vrchní vedení ČEZ, nicméně je projednán souhlas se stavbou a snížení ochranného pásma na 4 m, případně je také možná a projednaná přeložka, náklady již vyčísleny. Bližší informace u makléře.

Parametry pozemku

Cena
2 450 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
16. 8. 2022
Adresa
Rabyně
ID
1757
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha nemovitosti
1457 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Miroslava Luxová

Miroslava Luxová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Rabyni?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.