Prodej - jiné, Kladruby, 20 m2

Kladruby

995 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 4 742 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Kladrubech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Donát

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k nemovitosti

Hledáte-li absolutní soukromí a klid pro Vaši rekreaci obklopeni krásnou přírodou a lesy, pak pro Vás máme pozemek s obytným objektem.

Velkorysí pozemek o celkové rozloze 2 126 m2 se skládá ze dvou pozemků. První o rozloze 1996 m2 a druhý má 130 m2. Na pozemku jsou vysázeny ovocné stromy, záhony a protéká jím čistý potok, který se dá využít, jak na zalévání, tak na osvěžení a nabízí možnost po konzultaci s příslušným úřadem vybudování přírodního jezírka. Nově je objekt vybavený kuchyňkou, krbovými kamny na tuhá paliva, vestavěnou postelí s úložným prostorem, umyvadlem se sprchovým koutem a chemickým WC, které ještě nebylo instalováno a lze ho umístit dovnitř nebo ven. Součástí je též venkovní úložný prostor se zahradním vybavením, kotlíkem a grilem.

Vytápění je zajištěno krbovými kamny a teplotu udrží kvalitní izolace. V létě je objektu naopak příjemný chládek. U pozemku se nachází studna na obecním pozemku, kterou lze po domluvě s obcí využívat.
Elektřinu lze přivést. Elektrická síť je na hranici pozemku a lze zažádat u ČEZu o připojení a vybudovat přípojku.

Pozemek se nachází u obce Kladruby u Vlašimi. V Kladrubech (2km) se nachází rehabilitační ústav, ve kterém je restaurace a potraviny a dále je zde několik penzionů, hostinec, pošta a obecní úřad. Ve Vlašimi pak najdete mnoho restaurací a občerstvení, zámek se zámeckým parkem, pivovar či zimní stadion a mnoho kulturních památek. Dále je zde krásné koupaliště a jezdecká stáj Vlašim s jízdárnou pro veřejnost. Z Kladrub sem jezdí autobus anebo procházkou (5km).

Pozemek je veden v územním plánu, jako plocha přírodní.

Zveme Vás na prohlídku tohoto kouzelného místa. Pro více informací nás kontaktujte.

Parametry nemovitosti

Cena
995 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
19. 9. 2022
Adresa
Kladruby
ID
14225132
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
20 m2
Vybaveno
Ano
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Polosamota
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
2126 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Marek Čihák

Marek Čihák

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje ostatních nemovitostí v Kladrubech?


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie ostatních.