Prodej pozemku pro bydlení, Sulice - Nechánice, 2090 m2

Nechánice

9 991 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 47 614 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Sulicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Rekonstrukce

Úklidové služby

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Informace k pozemku

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi stavební pozemek o výměře 2090m2, který se nachází v malebné vesnici Nechánice - Sulice, okres Praha - východ, jen 20 min od centra Prahy.

Pozemek obdélníkového tvaru který byl využíván k rekreaci je situován v těsné blízkosti nádherného lesa, který obklopuje téměř celou obec. Celý pozemek je oplocen a kolem něj je živý plot ze vzrostlých smrků. Na pozemku je vybudována přípojka vody, kanalizace a elektřina. V těsné blízkosti je plynové potrubí. Na požádání Vám zašleme regulaci prostorového uspořádání a regulaci architekt. řešení, které je vypracováno plošně pro tuto lokalitu.

Pokud hledáte naprostý klid, a přitom kousek od Prahy je tento pozemek ideální pro výstavbu rodinného domu.

Obec Nechánice je ideálním místem pro bydlení rodin s dětmi. Okolní příroda vybízí k procházkám a sportu. V obci je nově vybudované dětské hřiště a je zde koňská jízdárna s možností příměstských táborů. V nedaleké obci Sulice je základní škola a mateřská školka, kam je autobusové spojení. Veškerá občanská vybavenost a zdravotní péče je v blízké Jesenici.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Parametry pozemku

Cena
9 991 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
5. 10. 2022
Adresa
Nechánice
ID
844/3209
Plocha nemovitosti
2090 m2
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

Bc. Radek Hyský

Bc. Radek Hyský

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Sulicích?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.