Pronájem zahrady, Peruc, 12604 m2

Peruc

8 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Peruci

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Informace k pozemku

Chcete bydlet ve spojení s krásnou přírodou ? Právě vám zprostředkujeme dlouhodobý pronájem pozemku o celkové výměře 12.604 m2 v obci Peruc u Loun, cca 25 min. od Prahy. V katastru nemovitostí je druh pozemku definován jako orná půda ( 9.856m2 ), zahrada ( 2.539 m2 ) a stavební parcela ( 209 m2 ). Jedná se o tiché místo na okraji obce, z jedné strany obklopené lesem a s dostatkem soukromí. Dříve fungovalo jako zámecké zahradnictví. Orná půda je svojí složením vysoce úrodná a zde tedy platí zákaz používání chemikálií a zákaz odvozu zeminy. Jsou zde dva přírodní zdroje vody z Boženiny studánky a z rybníčku propojeného dvěmi tůněmi, který protéká celým pozemkem, dále je přivedena městská vodovodní přípojka a elektřina 230 V. Na pozemku se nacházejí ovocné stromy a keře s bohatou úrodou ( broskve, švestky, ořech, rybíz ). Součástí pozemku je stavba se zastavěnou plochou 209 m2, která byla dříve využívána v letní sezoně jako chalupa. V současnosti neobyvatelné. K nemovitosti patří dřevěný přístavek se sklepem, dvorek, zděná garáž, studna s užitkovou vodou, stodola a venkovní přístřešek pro zemědělské stroje. Za stavbou je vybudována moderní ČOV. Celý pozemek je oplocený kamennou zdí a drátěným plotem. Pronájem je možný pouze jako celek. Díky svojí velké ploše lze mnohostranného využití. Vhodné k bio-farmaření, zemědělským účelům, k chovu zvířat, jako pastviny pro ovce, koně, kozy, či k rekreačním účelům, agroturistice, táboření, apod. Nájem činí 8.000,-kč/měs. + energie si hradí nájemce sám. Jednorázová kauce včetně zprostředkování RK 10.000,-kč. Dopravu do obce zajišťuje pravidelné bus. a vlak spojení. Peruc je turistisky významná obec s vysokou návštěvností ( Boženina studánka, zámek, Oldřichův dub ). Nutné vidět. Těšíme se na Vás.

Parametry pozemku

Cena
8 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
23. 11. 2022
Adresa
Peruc
ID
00292-2
Druh objektu
Samostatný
Plocha nemovitosti
12604 m2
Elektřina
230V
Odpad
Septik
Topení
Lokální tuhá paliva
Komunikace
Betonová
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Voda
Místní zdroj, Dálkový vodovod, Studna

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Lenka Kubáčová

Lenka Kubáčová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu zahrad v Peruci?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.